Kartonové krabice ideální pro přepravu

Kate Wright
Kate Wright | min čtení

Odebírejte a buďte informováni

check
Skvělé!
Teď odebíráte!
subscribe-decor

Kartonové krabice jsou tím nejlepším způsobem pro bezpečné dodání výrobku do cíle. Lepenka je lehká, trvalá a levná. Nelze se proto divit, že v přepravním odvětví neustále vede a podléhá neustálým změnám.

Kartonové krabice mají kromě své ceny celou řadu jiných výhod. Především, jako jedny z mála materiálů, jsou ekologické. Samozřejmě pod podmínkou, že se jejich výrobce nerozhodl přidávat škodlivé chemické sloučeniny. Měli bychom se na to zeptat, než se rozhodneme k velkoobchodnímu nákupu těchto balení přímo od firmy.

Co víc, kartónovou lepenku je možno recyklovat. Patřičné třídění je příčinou toho, že v budoucnu se může změnit v papír do tiskárny nebo materiály na bázi dřeva, z nichž následně vznikne nábytek.

Pokud zas někdo rád provádí dekorativní nebo ruční práce, kartónovou lepenku může využít pro zkrášlení svého bytu nebo pro jeho lepší organizaci. Kartónová lepenka se totiž velice dobře přizpůsobuje. Můžete ji malovat, stříhat, olepovat nebo slepovat. To vše působí, že kartónové krabice jsou univerzální a ve všeobecné oblibě. Přejděme však k přepravním obalům. Jak by to mělo ideálně vypadat?

Kartónové krabice na souši, ve vodě a ve vzduchu

Kartonové krabice přepravují zboží po vodě, souši i ve vzduchu. Kartónová lepenka má vše, co musí mít perfektní přepravní obal. Je tvrdá a lehká, takže svůj obsah dobře chrání.

Posuňme se však o krok dál a přidejme ji trochu krásy. Obyčejná šedá barva není estetická a nemusí u adresáta vzbuzovat žádné emoce. Je proto dobré udělat něco, aby se zaryla do paměti spotřebitele a zanechala v něm pozitivní dojmy. Při zdobení kartonové krabice však nesmíme zapomínat na to, aby nedošlo k odstranění jejich praktických ochranných funkcí.

Měli bychom se rozhodnout pro jednoduché kroky, které však dokážou divy. Pro názornost je třeba možno změnit barvu balíčku na zelenou a přilepit k ní pár očí. Jiným nápadem je vytisknout na krabici firemní logo, zábavný text nebo zajímavou grafiku. K balíčku je také možno přidat informaci ohledně biologické odbouratelnosti krabice a nápad, co je s ní možno dále dělat v zájmu péče o životní prostředí.

Bude to mít pozitivní vliv na firemní image, a současně se postaráme o naší planetu!

Decor

Přihlaste se k obdržení trendů v balení a tipů pro elektronický obchod

check
Skvělé!
Teď odebíráte!
Choose other country
Děkujeme, že jste si uložil/a náš e-book!
Zdravíme!

Neodcházejte s prázdnýma rukama.

Máme pro vás E-BOOK ZDARMA, díky kterému naplno rozjedete své dobrodružství s obaly.

Najdete v něm:

– příklady skvělých návrhů na obaly
– designérské tipy
– doporučené produkty


Omlouváme se, ale něco je v nepořádku s Vaší emailovou adresou.

V nabídce Pro nepodporujeme váš jazyk.
Budete přesměrováni na anglickou verzi stránky.
Co je to Packhelp Pro?
  • Velkoobchodní slevy na balení
  • Poradenství expertů v oblasti balení
  • Materiály na míru a metody potisku