Kartonové krabice na míru

Kate Wright
Kate Wright | min čtení

Odebírejte a buďte informováni

check
Skvělé!
Teď odebíráte!
subscribe-decor

Kartonové krabice mají své neochvějné místo v obchodním světě. Některé společnosti je více využívají a jiné je využívají méně. Existují však některé průmyslové odvětví, které by bez nich nemohly správně fungovat.

Lepenka má mnoho výhod, díky kterým ji podnikatelé tak často vybírají pro své firmy. Za prvé, je to levná záležitost a dokonce i nákup velkoobchodních množství nesouvisí s nadsazenými náklady. Tímto způsobem, s nízkými náklady, můžete získat dlouhotrvající funkční balení, které je ideální pro průmysl e-commerce.

Pro kartonové krabice je charakteristické, že jsou tvrdé, což účinně chrání přepravovaný výrobek před poškozením a navzdory tloušťce stěny jejich hmotnost stále není příliš vysoká. A dodatečně je můžete úspěšně použít pro reklamu tím, že na ně vytisknete svůj slogan, firemní logo nebo zajímavou grafiku. Existuje mnoho možností a podnikatelé to dobře vědí.

karton obalky

Nadčasové kartonové krabice

Na závěr je třeba dodat, že lepenka je ekologický materiál, který lze snadno recyklovat. Můžete z něj vyrábět papír nebo dřevěné materiály a jeho produkce dokonce  neohrožuje životní prostředí stejně silně jako výroba plastů.

Kartonové krabice se mohou lišit. Velké, malé, střední, husté, tenké, s rukojetí, víkem, šedé nebo barevné. To, jaké je budete potřebovat, závisí na vás. Krabici můžete navrhnout od základu a přizpůsobit ji produktům, které vaše firma nabízí.

Jediné, co musíte udělat, je vybrat si velikost, o kterou máte zájem, barvu, způsob uzavření a možný tisk a vše je připraveno! Víme, že každá společnost je jiná, a proto nabízíme úplnou svobodu jednání. Také stojí za to zvolit si dobrý kartón, který odpovídá velikosti zasílaných produktů. Jinak by to mohlo vypadat neprofesionálně. Představte si, že sami přijímáte bezdrátová sluchátka v kartonové krabici o velikosti konferenčního stolku. To svědčí o nedbalosti společnosti pro podrobnosti a pohodlí zákazníka. Snažte se vždy postarat o všechny detaily, abyste mohli pracovat na image vaší společnosti a zvýšit její obrat.

Decor

Přihlaste se k obdržení trendů v balení a tipů pro elektronický obchod

check
Skvělé!
Teď odebíráte!
Choose other country
Děkujeme, že jste si uložil/a náš e-book!
Zdravíme!

Neodcházejte s prázdnýma rukama.

Máme pro vás E-BOOK ZDARMA, díky kterému naplno rozjedete své dobrodružství s obaly.

Najdete v něm:

– příklady skvělých návrhů na obaly
– designérské tipy
– doporučené produkty


Omlouváme se, ale něco je v nepořádku s Vaší emailovou adresou.

V nabídce Pro nepodporujeme váš jazyk.
Budete přesměrováni na anglickou verzi stránky.
Co je to Packhelp Pro?
  • Velkoobchodní slevy na balení
  • Poradenství expertů v oblasti balení
  • Materiály na míru a metody potisku