Kartonové krabice s potiskem

Kate Wright
Kate Wright | min čtení

Odebírejte a buďte informováni

check
Skvělé!
Teď odebíráte!
subscribe-decor

Kartonové krabice s potiskem jsou stále populárnější.

Je to jednoduchá technika pro zpestření balíčku, která nemusí být ani trochu nudná. Co se však může na balíčku nacházet a proč se rozhodnout pro potisk?

Nadčasové krabice

Karton je jedním z nejlevnějších obalových materiálů a současně velice trvalým, umožňujícím bezpečnou přepravu výrobků. Čím je kartónová lepenka tlustší, tím větší je jistota, že se výrobku vevnitř nic nestane. Krom toho, kartónová lepenka je ekologická, pokud do ní její výrobce nepřidává plnivo a jiné škodlivé chemické sloučeniny. Dobře udělaná, neškodí životnímu prostředí a lze ji opakovaně recyklovat.

mojo_cacao_krabice_packhelp

Tímto způsobem vzniká recyklovaný papír nebo materiály na bázi dřeva pro stavbu nábytku. Takže kartony jsou nadčasové. Jsou lehce modifikovatelné, lehké a univerzální. Doba se však mění, a dokonce i na obyčejné krabičky z kartónové lepenky jsou kladeny vyšší nároky. Kromě ochrany se jim také připisují marketingové a reprezentativní funkce, a to v závislosti na jejich určení. Právě odtud se bere tolik nápadů na kartonové krabice s potiskem.

Kartonové krabice s potiskem - nápad

Potisk není drahý, nemá vliv na bezpečnost přepravovaného zboží a poskytuje spoustu možností pro prezentaci. Proto je tak atraktivní pro výrobce, kteří jej využívají pro marketingové účely. Už pouze umístění firemního loga na víku krabice obvykle způsobí, že důvěra klienta ke společnosti narůstá. Vždy je totiž lepší dostat profesionálně označenou krabici s firemními údaji než šedou, anonymní zásilku.

biotika_packhelp_blobiotika_packhelp_blog_krabice_ekog_post
Eco Poštovní krabice - navrhnout svůj box.

Pokud kartonová krabice s potiskem přitáhne pozornost spotřebitele déle než jen na několik sekund, je úspěch zaručen. Jde totiž o to, aby si klient co možná nejlépe zapamatoval svoji zásilku a jejího odesílatele. Proto je dobrým nápadem např. vytištění krátkého návodu, který uvede doporučení, jak s krabicí dále naložit. Nebo přidat informaci o recyklaci krabice a jejím patřičném třídění. Pak se firemní image stává lepší, protože je znát, že ji záleží na životním prostředí.

Jiným nápadem je potisk křížovkou, hádankou nebo osmisměrkou pro nejmladší. Na krabici je také možno natisknout čáry, které usnadní postavení vozidla nebo domečku. Nápadů může být nepřeberné množství a každý z nich je příčinou toho, že kontakt klienta s balíčkem trvá déle. Je proto dobré vsadit na kartonovou krabici s potiskem, která bude mít kladný vliv na marketing!

Decor

Přihlaste se k obdržení trendů v balení a tipů pro elektronický obchod

check
Skvělé!
Teď odebíráte!
Choose other country
Děkujeme, že jste si uložil/a náš e-book!
Zdravíme!

Neodcházejte s prázdnýma rukama.

Máme pro vás E-BOOK ZDARMA, díky kterému naplno rozjedete své dobrodružství s obaly.

Najdete v něm:

– příklady skvělých návrhů na obaly
– designérské tipy
– doporučené produkty


Omlouváme se, ale něco je v nepořádku s Vaší emailovou adresou.

V nabídce Pro nepodporujeme váš jazyk.
Budete přesměrováni na anglickou verzi stránky.
Co je to Packhelp Pro?
  • Velkoobchodní slevy na balení
  • Poradenství expertů v oblasti balení
  • Materiály na míru a metody potisku