It seems you're in
Choose other country

Kartonové krabice s potištěným vzorem

Kate Wright
Kate Wright | min čtení

Odebírejte a buďte informováni

check
Skvělé!
Teď odebíráte!
subscribe-decor

Kartonové krabice s potištěným vzoremkem jsou skvělým řešením pro mnoho společností s různými profily. Tento jednoduchý doplněk může udělat opravdu hodně a proč? Přesvědčete se sami!

Pojďme tedy úplně od samého začátku, a to od funkcí, které by měly kartonové krabice splnit. Především by měly účinně chránit výrobek, který je v nich, tak aby se dostal do rukou spotřebitele neporušený. Zároveň krabice chrání předmět před negativním vlivem teplot.

Kromě toho jsou obaly také navrženy tak, aby usnadňovaly přepravu dodávaného a baleného zboží, proto by měly být lehké a praktické. To je důvod, proč podniky tak často volí lepenku, protože splňuje všechna tato kritéria. A co víc, je to stále šetrné k životnímu prostředí a levné řešení, což je ještě atraktivnější jak pro zkušené, tak i začínající firmy.

Kartonové krabice s potiskem - nejlepší nápady

Již znáte základní funkce, které by měly lepenkové krabice splňovat. Nyní se půjdeme o krok dále a podíváme se na jejich vizuální stránku. Kartony mohou být také důležitým prvkem marketingové kampaně. Jedná se o první typ zákaznického kontaktu s firmou a vybudování jejího obrazu. Proto stojí za to postarat se o nejkvalitnější obaly od začátku až do konce.

Dobrá, ekologická lepenka je půlka úspěchu, správné označení a vzhled jsou také velmi důležité. Tisk je nejlepší volbou, když se rozhodnete objednávat hromadně přepravní krabice. Fotografie, grafika nebo nápisy neovlivní funkčnost obalu a dodatečně nepředstavují také velké náklady.

Skvělým řešením je přidat logo společnosti, které bude dobře vyexponováno. Díky tomu získáte důvěru klienta a způsob, díky kterému se při tom budete dobře prezentovat. Dalším cílem je změnit barvu pole nebo vytisknout jednoduchou grafiku spojenou s produktem. Pokud například prodáváte přírodní kosmetiku, můžete na krabičce tisknout bylinky nebo rostliny. Jedná se o jednoduchý postup, ale díky tomu je snadnější rozlišit balíček od vaší firmy od ostatních.

Decor

Přihlaste se k obdržení trendů v balení a tipů pro elektronický obchod

check
Skvělé!
Teď odebíráte!
Choose other country
Děkujeme, že jste si uložil/a náš e-book!
Zdravíme!

Neodcházejte s prázdnýma rukama.

Máme pro vás E-BOOK ZDARMA, díky kterému naplno rozjedete své dobrodružství s obaly.

Najdete v něm:

– příklady skvělých návrhů na obaly
– designérské tipy
– doporučené produkty


Omlouváme se, ale něco je v nepořádku s Vaší emailovou adresou.