Nestandardní lepenkové obaly – ukažte, že respektujete zákazníka!

Kajetan Wyrzykowski
Kajetan Wyrzykowski | 4 min čtení

Odebírejte a buďte informováni

check
Skvělé!
Teď odebíráte!
subscribe-decor

Nestandardní lepenkové obaly jsou skutečným hitem v oblasti elektronického obchodování. Krabice známých společností působí luxusním designem, neobvyklým tvarem nebo originálním způsobem otevírání a zavírání. Ukažte, že respektujete zákazníka a investujte do tohoto řešení!

Proč je výběr balení výrobků důležitým problémem?

Nestandardní lepenkové obaly jsou praktickým a ekologickým způsobem, jak uskladňovat, posílat a přepravovat zboží přímo zákazníkovi. Mnoho společností však neocení obrovským reklamním potenciálem tohoto řešení. Lepenkové obaly lze přizpůsobit Vašim potřebám, a to jak z hlediska velikosti, tvaru, barvy, typu provedení, tak i výtisků. To je řešení, které bude perfektně fungovat jako vizitka značky! Stojí za to vynaložit úsilí a navrhnout takové obaly výrobků, které budou v souladu s koncepcí společnosti a budou budovat její pozitivní obraz.

packhelp clanky

Nestandardní lepenkové obaly a personalizace

Můžete jednoduše a rychle vytvořit produktovou krabici pro svoji firmu, jediný limit je Vaše představivost! Výrobci velkoobchodních balení se zaměřují na personalizaci služeb. To je důvod, proč jsou současné obaly z kartonových výrobků kreativní, designerové, moderní a estetické. Nestandardní balení produktů může být samo o sobě malým uměleckým dílem a může být stejně žádoucí jak pro zákazníky, tak pro výrobky, které jsou v nich! Jak vytvořit takovou krabici?

Postarejte se o zákazníka - vytvořte výjimečné a unikátní balení produktu!

Když tvoříte své velkoobchodní balení, můžete si vybrat typ použitého papíru, váhu, zušlechtění, barvení a plnění, vše závisí na Vaší kreativitě! Čím více úsilí vynaložíte na pečlivou konstrukci krabice, tím výjimečněji se bude Váš zákazník cítit. Jaká řešení jsou módní?

Na krabici by měly být uvedeny logo a chytlavý reklamní slogan. Dobře navržená krabice bude sloužit Vaší značce ještě dlouho. Nechte dobře známá schémata a vytvořte jedinečné vlastní balení produktu typické pouze pro Vaši značku! Investujte do jedinečného mechanismu, jak otevírat a zavírat krabici nebo vybavte ji přihrádkami. Použijte jedinečný styl a neobvyklý design nebo tiskněte vnitřní povrch obalu. To je způsob, pomocí kterého největší značky a známé a oblíbené po celém světě společnosti vytvořily svůj pozitivní image!

 

Začněte navrhovat

Decor

Přihlaste se k obdržení trendů v balení a tipů pro elektronický obchod

check
Skvělé!
Teď odebíráte!
Choose other country
Děkujeme, že jste si uložil/a náš e-book!
Zdravíme!

Neodcházejte s prázdnýma rukama.

Máme pro vás E-BOOK ZDARMA, díky kterému naplno rozjedete své dobrodružství s obaly.

Najdete v něm:

– příklady skvělých návrhů na obaly
– designérské tipy
– doporučené produkty


Omlouváme se, ale něco je v nepořádku s Vaší emailovou adresou.