Nestandardní obaly na zakázku pro přepravu – jak udělat dojem?

Kate Wright
Kate Wright | min čtení

Odebírejte a buďte informováni

check
Skvělé!
Teď odebíráte!
subscribe-decor

Nestandardní obaly na zakázku pro přepravu jsou stále populárnější.

Rozhodují se pro ně výrobci přepravovaných výrobků, ale také přepravní společnosti. Podívejme se, proč si tento trend získává tolik stoupenců.

Hezky, efektivně, funkčně

Krabičky pro přepravu je nesmírně zásadní. Jsou to ony, co chrání výrobek před jakýmkoliv poškozením a je zárukou toho, že výrobek dorazí k adresátovi nepoškozený. Co víc, kromě ochrany je jejím úkolem usnadnění přepravy. Na konec je mnohem jednodušší chytit krabici, než neforemný tvar, jaký má např. kávovar nebo televize.

Krom toho obal musí jít jednoduše složit a následně otevřít. Pokud si s ním klient nebude schopen poradit, vzroste v něm frustrace a je víc než pravděpodobné, že jeho dojmy vůči dané společnosti budou negativní.

Teď zbývá nejdůležitější věc, jak spojit všechny tyto vlastnosti, aby byly vytvořeny nestandardní obaly na zakázku pro přepravu? Často se říká, že pokud je něco hezké, je to nepraktické. Toto si však v tomto případě nemůžeme dovolit. Funkčnost musí být zachována a existuje na to několik způsobů.

angels_break_boxy_krabice

Nestandardní obaly na zakázku pro přepravu - několik nápadů

Prvním nápadem na zpestření zásilky, je změna jejich barev. Namísto rozhodnutí použít obyčejný, nezajímavý kartón, je dobré jej osvěžit zelenou, modrou nebo fialovou barvou. Tato jednoduchá činnost způsobí, že se váš balíček bude odlišovat od ostatních a klient si jej lépe zapamatuje. Takové zpestření nenarušuje praktickou stránku obalu a je dobře přijímáno.

Jinou možností je potisk. Může jít o nápis nebo grafiku. Nestandardní obaly na zakázku pro přepravu se charakterizují tím, že přitahují pozornost, takže si můžete dovolit něco odvážného, ale ne vulgárního. Zábavný nápis, krátká obrazová historka, přímá zpráva pro spotřebitele nebo vytištěná hádanka, to jsou ideální řešení. Pokud je obsah krabičky určen dětem, je na krabici možno vytisknout omalovánku, křížovku nebo osmisměrku.

A pokud má být obal elegantní? Tady se zábavné nápisy neosvědčily. Proto je vhodné využít prolisy nebo jemné, rostlinné vzory na okrajích krabice. Tímto dojde ke zkrášlení krabice, aniž bychom moc přeháněli, ta si přitom zachová nejdůležitější funkce, a přesto se bude odlišovat od ostatních. Nejdůležitější při tvoření nestandardních obalů na zakázku pro přepravu je nutnost vyhnout se vystupujícím částem, které by mohly být během přepravy zničené. Poškozený balíček je antireklamou.

Decor

Přihlaste se k obdržení trendů v balení a tipů pro elektronický obchod

check
Skvělé!
Teď odebíráte!
Choose other country
Děkujeme, že jste si uložil/a náš e-book!
Zdravíme!

Neodcházejte s prázdnýma rukama.

Máme pro vás E-BOOK ZDARMA, díky kterému naplno rozjedete své dobrodružství s obaly.

Najdete v něm:

– příklady skvělých návrhů na obaly
– designérské tipy
– doporučené produkty


Omlouváme se, ale něco je v nepořádku s Vaší emailovou adresou.

V nabídce Pro nepodporujeme váš jazyk.
Budete přesměrováni na anglickou verzi stránky.
Co je to Packhelp Pro?
  • Velkoobchodní slevy na balení
  • Poradenství expertů v oblasti balení
  • Materiály na míru a metody potisku