Představujeme krabice na víno a lepenkové obálky!

Aleksandra Owczarek
Aleksandra Owczarek | 6 min čtení

Odebírejte a buďte informováni

check
Skvělé!
Teď odebíráte!
subscribe-decor

Elegantní krabice na víno a půvabné lepenkové obálky – prosím, přivítejte naše nové členy rodiny balení.

Během posledních měsíců jsme do naší produktové řady zavedli významné změny. Zatímco naše základní poštovní krabice dostali variant bez potisku, nedávné přidání plastových obálek a papírových tašek vám nabídlo příležitost vytvořit konzistentní, nádherné sady balení. S představením produktového košíku se stalo mnohem snadnějším také navrhování celé linie vašich balení.

Váš apetit tedy roste a Packhelp se snaží s ním držet krok. Odteď můžete v našem obchodě najít dva nové produkty.

Krabice na víno na míru jsou dárkové balení, ideální pro zabalení lahve s alkoholem, olivového oleje nebo jiných tekutin. Lepenkové obálky doplní vaši sadu balení a dají vám skvělou příležitost, jak propagovat svou značku.

Chcete vědět, jak navrhnout krabice na víno a lepenkové obálky na míru, jaké jsou možné varianty a další podrobnosti? Podívejte se níže.

Krabice na víno na míru

Víno je elegantní a univerzální dárek, viďte?

Zaslouží si tedy stejně výjimečné balení. Krabice na víno na míru z naší škály produktů jsou vyrobeny z kartonu (materiál, který je mnohem lehčí než naše Poštovní krabice). Jsou navrhnuty tak, aby sloužily jako perfektní dárkové balení. Nabízíme jednu velikost, no ve dvou různých verzích.

design wine boxes

Dvě varianty krabice na víno na míru

Tyto jemné, stylové krabice jsou dostupné ve dvou variantách.

 • Bílá – její síla spočívá v potisku s plnou CMYK paletou. Můžete své představivosti popustit uzdu a vyjádřit svou značku, v jakékoliv barvě si přejete.
 • Přírodní kraft – Hnědá barva této varianty je perfektní pro minimalistický dizajn. Přidejte černou uměleckou skicu nebo jednoduše umístěte své logo.

Vaše perfektní krabice na...

Je mnoho způsobů, jak využít krabice na víno na míru. Pokud vedete vinotéku, můžete každé víno prodávat ve svém značkovém balení.

Tip: Nezapomeňte, že mnoho lidí dává víno jako dárek – pokud je váš dizajn výjimečný, bude taky důležitou součástí dárku.

Eventy vaší společnosti můžou být taky skvělou příležitostí, na kterou objednat krabice na víno. Láhev kvalitního vína je skvělý dárek pro zaměstnance. Zde si můžete přečíst o roli balení na eventech a o tom, jak je udělat úžasnými.

Koho dalšího by to mohlo zajímat? Pokud jste výrobcem olivového oleje nebo řemeslného piva, krabice budou taky skvělým řešením. Můžete vystavit své produkty v značkových krabicích na víno a prodávat je pro obohacení zážitku z vašeho produktu.

wine boxes with logo

Pár dalších podrobností o krabicích na víno

Váš čas je vzácný – krabice na víno jsou tedy konstruovány tak, aby bylo jejich sestavení opravdu snadné. Taky přidáváme kartonový spodek, aby byla každá krabice ještě stabilnější. Méně času stráveného sestavováním znamená více času na cokoliv dalšího pro vás.

Standardní čas výroby pro krabice na víno je 21 dní, no pokud jste ve spěchu, jsme tady pro vás – můžete si vybrat expresní výrobu a my vás přesuneme na začátek fronty.

Jako u všech našich krabic, minimální objednávka je 30 kusů.

Potřebujete konkrétnější informace? Přečtěte si více o:

Jste připraveni vytvořit si své vlastní krabice na víno na míru?

 

Začít navrhovat 

Kartonové obálky

Jaká první věc vás napadne, když si vzpomenete na obálky?

Pravděpodobně čisté, bílé kusy papíru (možná s bublinkovou fólií uvnitř), které si můžete zakoupit na poště.

Kartonové obálky jsou však mnohem více. Jsou poštovním balením, které je ideální pro splnění potřeb jakékoli e-commerce značky. Zaslání vašich dokumentů nebo dárkové karty vašim zákazníkům v personalizované obálce je mnohem sofistikovanější způsob, jak s nimi jednat.

Níže vysvětlujeme, z čeho jsou tyto kraftové obálky vyráběny, jak je můžete použít a jaké varianty nabízíme, abychom splnili vaše očekávání.

kraft envelopes

Dvě varianty kartonových obálek

Nabízíme dvě verze našich obálek.

 • Dvě jsou dostupné v plném CMYK tisku. Na obou stranách své obálky můžete vytvořit nádherné barevné grafiky.
 • Přírodní kraft je taky dostupný s plným CMYK tiskem. Doporučujeme však výběr minimalističtějšího přístupu. Hnědý základ připomíná přírodní lepenku (jako při poštovních krabicích), která vypadá úžasně s bílým nebo černým potiskem.

Obě tyto verze jsou vyrobeny z lehké lepenky, která je promění na pevnější řešení v porovnání s tradičními, poštovními obálkami.

TIP: Slaďte své obálky se zbytkem vašeho balení. Pokud máte rádi přírodní, organický styl lepenky, vyberte si verzi přírodní kraft. Na druhé straně bude plnobarevná varianta skvělým dodatkem k vašim plnobarevným poštovním krabicím.

courier envelopes with logo

Obálky jsou perfektní na...

Co můžete poslat uvnitř obálky? Máme nějaké nápady:

 • Dokumenty, (máme dostupné dvě velikosti (A4 a A5) a ty se perfektně hodí na zasílání dokumentů. S peel-and-seal mechanismem si můžete být jisti, že věci, které jsou umístěny uvnitř obálky, budou cestovat bezpečně)
 • Fotky a grafiky,
 • Vouchery a dárkové karty, (přidejte dovnitř děkovný odkaz a udělejte dárek nezapomenutelným a osobním)
 • Katalogy pro vaše klienty,

A další ploché položky. Toto je pouze pár návrhů, no škála možností je pravděpodobně mnohem větší. Vy se rozhodnete, co pro vaši značku bude fungovat nejlépe.

peel and stick

Další podrobnosti, které byste měli vědět o kartonových obálkách

Kartonove obálky můžou být skvělým způsobem, jak využít příležitost vybudovat firemní identitu. Jakýkoliv druh dokumentu, který potřebujete poslat, bude vypadat profesionálněji, když bude odeslán ve značkové obálce.

Standardní čas výroby lepenkových obálek je 21 dní, no taky si můžete vybrat expresní výrobu a zkrátit tento čas na 14 dní. Doručení zabere od 3 do 5 dnů.

Každá obálka zahrnuje těsnící pás, který zabezpečuje obsah uvnitř. Je to jednoduchý mechanismus – jen pro váš zvýšený bezpečnostní komfort.

Potřebujete více informací? Podívejte se na naše články nápovědy!

Je čas se postarat o vaše poštovní obálky a vyměnit je za kartonové obálky s potiskem.

 

Začít navrhovat 

Decor

Přihlaste se k obdržení trendů v balení a tipů pro elektronický obchod

check
Skvělé!
Teď odebíráte!
Choose other country
Děkujeme, že jste si uložil/a náš e-book!
Zdravíme!

Neodcházejte s prázdnýma rukama.

Máme pro vás E-BOOK ZDARMA, díky kterému naplno rozjedete své dobrodružství s obaly.

Najdete v něm:

– příklady skvělých návrhů na obaly
– designérské tipy
– doporučené produkty


Omlouváme se, ale něco je v nepořádku s Vaší emailovou adresou.

V nabídce Pro nepodporujeme váš jazyk.
Budete přesměrováni na anglickou verzi stránky.
Co je to Packhelp Pro?
 • Velkoobchodní slevy na balení
 • Poradenství expertů v oblasti balení
 • Materiály na míru a metody potisku