It seems you're in
Choose other country

Role poštovních krabiček v odvětví e-commerce

Kate Wright
Kate Wright | min čtení

Odebírejte a buďte informováni

check
Skvělé!
Teď odebíráte!
subscribe-decor

Z čeho jsou vyrobeny poštovní krabičky? Jaká je jejich role v odvětví e-commerce? Jaká řešení jsou v současné době v módě? Přejeme Vám příjemné čtení!

Kartonové poštovní krabičky hrají velmi důležitou roli v elektronickém obchodě. Můžeme v nich ukládat a přepravovat potraviny, kosmetiku, léky i elektroniku. Jak vypadá výroba takových obalů? Počáteční fází je návrh vzhledu krabičky ve 3D, následně se navržené vzory vyřezávají pomocí plotru a přiměřují se k výrobkům, které se v nich mají nacházet. Lepenka jež tvoří karton vzniká sekundárně ze směsi odpadního papíru a rozmělněného dřeva ve stroji pro výrobu lepenky. K výrobě 200 milionů obalů za rok je zapotřebí asi 10 milionů čtverečních metrů lepenky!

Předtím, než se krabička dostane k zákazníkovi, musí projít zpracováním, díky němuž získá správný tvar a vzhled, stejně jako testy v laboratoři, které prověří její trvanlivost. Dokončovací práce zahrnují rovněž personalizaci obalu a aplikaci vysoce kvalitních výtisků objednaných zákazníkem.

Stojí za to docenit potenciál obalů z lepenky, protože kromě praktických aspektů je to jedinečné a cenově dostupné místo na... reklamu Vaší společnosti. Reklamní potenciál poštyovních krabiček je velmi cenný, zejména v odvětví e-commerce. Mohou tvořit estetickou vizitku Vaší společnosti a přispět k budování pozitivního obrazu Vaší značky v očích zákazníků, jak starých tak i nových.

Jak využít reklamní potenciál reklamního balení? Za prvé, umísťujíc na něm logotypu Vaší společnosti! Na obalu můžete vytisknout libovolný reklamní slogan jak rovněž použít vysoce kvalitní grafický motiv, který odkazuje na idee nebo symboly důležité pro Vaši společnost. Chcete-li se odnést k emocím zákazníka, stojí za to použít chytlavý a originální reklamní slogan a postarat se o soudržný a elegantní obraz krabičky. Postarejte se o takové detaily, jeko je tisk na bočních stěnách a upravte tvar krabičky tak, aby přinášel zákazníkovy nejen cenný produkt, ale rovněž jedinečné balení, které bude výrazně spojeno pouze s Vaší značkou. Reklamního potenciálu obalů využívá mnoho známých a populárních značek, stojí za to se inspirovat!

Decor

Přihlaste se k obdržení trendů v balení a tipů pro elektronický obchod

check
Skvělé!
Teď odebíráte!
Choose other country
Děkujeme, že jste si uložil/a náš e-book!
Zdravíme!

Neodcházejte s prázdnýma rukama.

Máme pro vás E-BOOK ZDARMA, díky kterému naplno rozjedete své dobrodružství s obaly.

Najdete v něm:

– příklady skvělých návrhů na obaly
– designérské tipy
– doporučené produkty


Omlouváme se, ale něco je v nepořádku s Vaší emailovou adresou.