Prohlášení Packhelp v souvislosti s propuknutím koronaviru (COVID-19)

Wojtek Sadowski
Wojtek Sadowski | 5 min čtení

Odebírejte a buďte informováni

check
Skvělé!
Teď odebíráte!
subscribe-decor

Současná situace související s propuknutím epidemie viru COVID-19, která je obecně známá jako koronavirus, se změnila v globální pandemii. Vzhledem k okolnostem jsme obdrželi mnoho zpráv od zákazníků, kteří kontaktovali společnost Packhelp v souvislosti s našimi zdroji a dostupností služeb.

Ve snaze o úplnou transparentnost jsme se rozhodli zahájit pravidelné aktualizace související s ohniskem nákazy a tím, jak tato skutečnost ovlivňuje naše výrobní procesy a kapacity. Chceme vám také pomoct zmírnit riziko související s obaly a současnou situací.

Tyto aktualizace najdete v naší speciální sekci na blogu věnované vývoji a dopadu pandemie viru COVID-19.

Packhelp je i nadále plně k dispozici

Náš výrobní proces neohrožuje ohnisko nákazy a k novým objednávkám přistupujeme stejně, jako tomu bylo dříve.

Máme však nějaké postřehy ohledně zásilek.

Doručení objednávek může trvat o něco déle.

Pečlivě sledujeme situaci a budeme vás informovat o jakýchkoli problémech s výrobou nebo doručením. Doručení však může trvat déle, protože některé kurýrní služby jsou v současné době přetížené a pracují pomaleji.

Náš aktuální odhad je až 2 dny nad rámec standardních dodacích lhůt.

Jednotlivé oblasti Evropy jsou v karanténě.

Abychom vám pomohli realizovat vaše objednávky, ujistěte se, že vaše oblast není v karanténě. Ve většině karanténních oblastí funguje normálně pouze doručování léků a potravin. V případech, kdy doručení nelze uskutečnit, naši partneři pro doručování založili speciální místa k vyzvednutí (v případě společnosti UPS).

Více se dozvíte na internetových stránkách společností: UPS a DPD.

Nečekané změny mohou přijít s každým dnem.

Vzhledem k situaci ve světě je to pochopitelné. Sledujeme její vývoj, a pokud dojde k jakýmkoli změnám, zveřejníme více aktualizací týkajících se konkrétních zemí a možných problémů s doručením.

Jak snížit dopad pandemie na vaši značku?

Máme pro vás i několik rad, které vám v tomto náročném období mohou pomoct.

Objednávejte v předstihu, abyste se vyhnuli zpoždění.

Doporučujeme produkty objednávat s větším časovým předstihem, než to děláte obvykle. Nedostatek materiálů, zpoždění v letecké a nákladní dopravě ovlivní termíny doručení. Zpoždění může způsobit i blokování a přísnější hraniční kontroly. Dřívější objednávka tak může zajistit stabilní chod vašeho dodavatelského řetězce obalů i navzdory neočekávaným komplikacím.

Plánujte dopředu a kupujte hromadně.

I v případě, že obaly budou pouze ležet na skladě – v budoucnu se vám díky tomu povede značně snížit náklady.

Upřednostněte internetový prodej před klasickým maloobchodním prodejem.

Pokud vaše firma působí v internetovém i maloobchodním prodeji, je nejlepší čas si zvolit první možnost. Zásilky lze doručit a jsou bezpečnější než maloobchodní prodej. „Školení“ zákazníků v nakupování na internetu je také způsob, jak je motivovat k tomu, aby zůstali doma. Tímto způsobem pomáháte minimalizovat riziko šíření koronaviru.

Kontaktujte nás a informujte o své aktuální situaci.

Ve světle pandemie si uvědomujeme, jak důležité je zmírnit její ničivý vliv. Proto vám chceme pomoci s dodavatelským řetězcem obalů. Během objednávání obalů nás prosím informujte o situaci ve vaší zemi – pomůže nám to lépe realizovat objednávku.

Jak si poradit s obaly v tomto období?

Pokud se jedná o společnost Packhelp a její možnosti, jsou naše doporučení následující:

Vyberte si produkty s kratší dobou výroby.

Pokud potřebujete rychle doplnit zásoby, můžete se vždy rozhodnout pro obalová řešení, která lze vyrobit rychleji. Může to znamenat, že budete muset zcela změnit druh obalu vaší značky. Pokud je pro vás těžké se rozhodnout, některé produkty může společnost Packhelp vyrobit rychleji než jiné: v tomto případě doporučujeme Barevné eco poštovní krabice, Papírové tašky a Poštovní Krabice Bílé a kraft.

Nedělejte si starosti s odstávkami – s námi to zvládnete.

Aktuální zpoždění v letecké a nákladní dopravě pravděpodobně ovlivní i další oblasti dodavatelského řetězce a způsobí přetížení. Pokud jste závislí pouze na jednom dodavateli (např. z Asie), uvědomte si, že určité země mají kapacitní omezení související s omezeními, která platí také pro Indii, Malajsii, Čínu a některé další státy.

Abyste se vyhnuli přetížení v dodavatelském řetězci obalů, je nejlepší se spolehnout na síť prodejců, která zahrnuje partnery z různých částí světa. Nabídka společnosti Packhelp je opravdu různorodá, a proto vám můžeme pomoci zmírnit rizika spojená s narůstajícím zpožděním či problémy s výrobou.

Zásoby pro internetový obchod.

Vzhledem k významnému poklesu maloobchodního prodeje, je pravděpodobné, že mnoho zákazníků přejde na model elektronického obchodování. Proto doporučujeme zvolit obal vhodný k přepravě. Pokud se jedná o produkty společnosti Packhelp, můžeme doporučit – Barevné eco poštovní krabice, lehké kartonové obálky a plastové kompostovatelné obálky. Zajisté vám ulehčí přechod k internetovému prodeji.

Je to těžké pro nás všechny.

Přestože je ohroženo mnoho firem a značek, právě teď by měli být v centru pozornosti lidé. Ujistěte se, že vaše rodina zůstala doma a v bezpečí, pokud jí to dovoluje situace. Jako podnikatelé – ujistěte se, že pomáháte svým zaměstnancům vyrovnat se s výzvami, které pandemie přináší. Doporučujeme také sledovat aktuální informace Světové zdravotnické organizace a místních úřadů. Pokuste se zůstat pozitivní – i navzdory znepokojivé situaci.

Buďte zdraví a v bezpečí!

 

 

Decor

Přihlaste se k obdržení trendů v balení a tipů pro elektronický obchod

check
Skvělé!
Teď odebíráte!
Choose other country
Děkujeme, že jste si uložil/a náš e-book!
Zdravíme!

Neodcházejte s prázdnýma rukama.

Máme pro vás E-BOOK ZDARMA, díky kterému naplno rozjedete své dobrodružství s obaly.

Najdete v něm:

– příklady skvělých návrhů na obaly
– designérské tipy
– doporučené produkty


Omlouváme se, ale něco je v nepořádku s Vaší emailovou adresou.

V nabídce Pro nepodporujeme váš jazyk.
Budete přesměrováni na anglickou verzi stránky.
Co je to Packhelp Pro?
  • Velkoobchodní slevy na balení
  • Poradenství expertů v oblasti balení
  • Materiály na míru a metody potisku