Tipy pro navržení obalů v Packhelp online editoru

Kate Wright
Kate Wright | 5 min čtení

Odebírejte a buďte informováni

check
Skvělé!
Teď odebíráte!
subscribe-decor

Tvorba návrhu skrze náš online editor je velice snadná a intuitivní.

Každý nástroj může být ještě užitečnější, pokud je popsán do detailu. Od našich klientů jsme dostávali množství dotazů týkající se obav z použití online editoru, až jsme si řekli, že je na čase, všechny pochybnosti definitivně rozmetat!

Chcete si vyzkoušet navrhnout obal svých snů? Přesvědčte se, jak je to snadné!

Nejčastěji padala otázka, “Nemám vůbec žádné zkušenosti s navrhováním čehokoli, zvládnu to?”.

Máme pro vás dobrou zprávu. Abyste sami dokázali vytvořit krásný box u nás v Packhelp, nepotřebujete žádné zvláštní designérské zkušenosti. Vše co potřebujete je dobrý nápad a držet se našeho manuálu. A jelikož vám to první už jistě pučí v hlavě, tak se soustřeďme na to druhé.

Je důležité rozumět, že na počítači se vám velikosti obrázků zobrazují v pixelech, 1200x800 například. To v podstatě znamená, z kolika malinkých čtverečků je poskládán celý obrázek. Čím vyšší čísla, tím lepší kvalita obrázku. Ano, tak moc je to snadné!

 

Packhelp editoru cesky

Rozlišení například 1200x800 nebude na velké krabici vypadat dobře, právě z důvodu rozdílného měření. V tisku používáme centimetry a milimetry. Dobře se podívejte na náhled krabice v editoru. Po stranách vašeho projektu uvidíte číslo a pak ještě další v závorkách. To první značí doporučovaný počet pixelů, to druhé je skutečná délka v centimetrech. Tyto údaje by vám měly pomoct vybrat ten správný obrázek.

Kromě velikosti obrázku v pixelech si všímejte i formátu souboru. Doporučujeme ideálně .SVG a .PDF, ale bude fungovat i .JPG a .PNG (ačkoli tyto je potřeba mít v opravdu vysokém rozlišení, aby na krabici vypadaly dobře).

Následně můžete použít naši pomoc při snaze umístit text nebo obrázek na střed strany krabice. Použijte šipky které vidíte pod ikonkou odpadkového koše a písmene “A”.

Tímto způsobem můžete postupně změnit všechny strany vaší krabice.

Pokud byste rádi svůj obrázek před jeho nahráním na krabici upravili, doporučujeme použít program Canva. Ani k tomuto kroku nepotřebujete speciální designérskou průpravu.

 

Na náhled krabice je možné přidat i textové pole, vyvolat ho můžete tlačítkem “ADD TEXT”. Přímo v editoru naleznete množství klasických i kreativních fontů. Stejné tlačítko vám také pomůže vybrat barvu písma. Zadat ji můžete přímo v kódu RGB nebo hex čísle, abyste měli jistotu správného reálného odstínu.  

Pokud se chcete dozvědět ještě více tipů z oblasti designu, mrkněte na náš Tipy pro vytváření grafiky a výseků. Také na stránce “Podpora” najdete množství dalších článků k nahlédnutí, určitě vám pomohou v případě dalších otázek.

vyžádejte nabídku obal na míru

Mohu svůj návrh s někým sdílet?

Samozřejmě. Rozumíme tomu, že finální rozhodnutí občas závisí na více než jen na jednom člověku. Svůj návrh designu můžete sdílet prostřednictvím přímého linku, nebo přes email. Jestli jste již někdy v minulosti využili službu WeTransfer, neměl by v tom být žádný problém.

V případě, že se chcete ujistit, že váš box bude vypadat skvěle, náš packhelpovský tým talentovaných vývojářů připravil speciální libůstku. Existuje aplikace, kterou si můžete snadno nahrát pomocí QR kódu  z obrázku níže, díky níž uvidíte prostorovou vizualizaci vaší krásné krabice!

 

A ještě poslední věc - jsme vždy připraveni pomoci!

To je absolutní pravda. Přestože jsme se snažili udělat náš editor co nejvíce intuitivní, vždy se najde prostor pro otázky a vylepšení.

Pokud jste nikde v textu nenašli odpověď na vaši otázku, nebo s námi jednoduše budete raději jednat přímo, vždy nás zastihnete na emailu nebo můžete navštívit naši Facebookovou stránku.

Navrhněte neopakovatelný obal, který nadchne zákazníky!

Decor

Přihlaste se k obdržení trendů v balení a tipů pro elektronický obchod

check
Skvělé!
Teď odebíráte!
Choose other country
Děkujeme, že jste si uložil/a náš e-book!
Zdravíme!

Neodcházejte s prázdnýma rukama.

Máme pro vás E-BOOK ZDARMA, díky kterému naplno rozjedete své dobrodružství s obaly.

Najdete v něm:

– příklady skvělých návrhů na obaly
– designérské tipy
– doporučené produkty


Omlouváme se, ale něco je v nepořádku s Vaší emailovou adresou.

V nabídce Pro nepodporujeme váš jazyk.
Budete přesměrováni na anglickou verzi stránky.
Co je to Packhelp Pro?
  • Velkoobchodní slevy na balení
  • Poradenství expertů v oblasti balení
  • Materiály na míru a metody potisku