Třívrstvé kartonové krabice – co a proč?

Aleksandra Owczarek
Aleksandra Owczarek | 5 min čtení

Odebírejte a buďte informováni

check
Skvělé!
Teď odebíráte!
subscribe-decor

Třívrstvé kartonové krabice nacházejí použití v mnoha oborech. Jsou však obzvlášť účinné v podnicích s různými profily. Napovíme vám, k čemu mohou sloužit a proč jsou důležité.

Kartonové krabice jsou nedoceněné zejména u firem, které přepravují zboží online. Je tehdy velice důležité správné zabalení produktu a poskytování spotřebitelům nejvyšší kvalitu nabízených služeb.

Obal má právě proto splnit několik důležitých úkolů. Jedním z nich je chránit zasílaný produkt tak, aby se dostal k zákazníkovi v bezpečí. Stěny krabice proto chrání před různeho druhu poškozením a škodlivým vlivem teploty na konkretní objekt. Kromě toho obal musí také usnadnit přepravu dodávaného zboží, takže by krabice neměla být těžká a při tom zůstala praktická.

Odpovědí na všechny tyto potřeby je právě lepenka a třívrstvé kartonové krabice, a také dvouvrstvé kartonové krabice a mnoho dalších. Čím silnější je lepenka, tím tvrdší budou stěny kartonu, a přesto se hmotnost kartonové krabice dramaticky nezvýší. To je právě příčina, která způsobuje, že obaly z lepenky jsou tak často vybrané podnikateli.

Kromě přepravování produktů mohou být kartonové krabice také použity ke zlepšení organizace ve společnosti. Když si firma objedná velkou objednávku, která obsahuje kartonové krabice pro zásilku stojí za to, nechat si ve firmě několik z nich, dobře a důkladně je označit a utvořit z nich archiv. Nikdy není zřejmé, která faktura nebo raport bude v konkrétní chvíli užitečný, a místo toho, abyste jej později hledali i přes hodiny, stačí je umístit do přiřazené kartonové krabice.

Další výhodou kartonových krabic je, že jsou ekologické a šetrné k životnímu prostředí. Můžete je snadno recyklovat a vyrobit z nich papír pro tiskárnu nebo dřevěné materiály, ze kterých bude vyroben nábytek.

Zároveň stojí za to dodat, že jejich výroba není tak škodlivá pro okolní přírodu, jako v případě plastů nebo pěnového polystyrenu, samozřejmě za předpokladu, že výrobce lepenky je upřímný a nepřidává žádné zbytečné chemikálie do směsi, ze které budou vyrobeny kartony.

Decor

Přihlaste se k obdržení trendů v balení a tipů pro elektronický obchod

check
Skvělé!
Teď odebíráte!
Choose other country
Děkujeme, že jste si uložil/a náš e-book!
Zdravíme!

Neodcházejte s prázdnýma rukama.

Máme pro vás E-BOOK ZDARMA, díky kterému naplno rozjedete své dobrodružství s obaly.

Najdete v něm:

– příklady skvělých návrhů na obaly
– designérské tipy
– doporučené produkty


Omlouváme se, ale něco je v nepořádku s Vaší emailovou adresou.

V nabídce Pro nepodporujeme váš jazyk.
Budete přesměrováni na anglickou verzi stránky.
Co je to Packhelp Pro?
  • Velkoobchodní slevy na balení
  • Poradenství expertů v oblasti balení
  • Materiály na míru a metody potisku