Vytvořte si své vánoční obaly s našim vánočním Design Toolkit

Aleksandra Owczarek
Aleksandra Owczarek | 5 min čtení

Odebírejte a buďte informováni

check
Skvělé!
Teď odebíráte!
subscribe-decor

Na konec roku jsme pro vás připravili speciální sadu grafických motivů s vánoční tématikou, které vám pomohou se svátečním marketingem. Máte už vánoční obaly na míru? Jste připraveni na zábavu?

Mnoho lidí miluje barevná světýlka, ozdoby a melodii „Last Christmas“, která je slyšet na každém roku. Jiní to zase nesnáší a při nákupu si radši nasadí sluchátka.

Pokud jste součástí té druhé skupiny a myslíte si, že Vánoce jsou jen ztráta času a peněz, je tu jedna věc, kterou nemůžete popřít – toto sváteční období má jisté nezpochybnitelné kouzlo.

Toto kouzlo je důvodem, proč vaši zákazníci – ať už se vám to líbí nebo ne – očekávají, že vaše společnost bude součástí oslav. Firmy na celém světě díky svátkům získávají pozornost svých zákazníků použitím vícero triků a strategií a to nejen na Vánoce, ale po celý rok.

Jednou z možností, jak překvapit své zákazníky, je vytvořit vánoční obaly na míru.

Použijte vánoční symboly

Během vánočních nákupů jste si pravděpodobně všimli, že existují určité univerzální symboly a myšlenky, které se vracejí každý rok.

O jakém typu symbolů mluvíme?

Mezi ty nejoblíbenější patří zlaté hvězdy, Santa Klaus a jeho klobouk či zářivé dárkové krabice a stuhy.

Může to vypadat otřepaně, ale není nic špatného na tom, zahrnout tyto nápady do dizajnu vašich balení. Vaši zákazníci – stejně jako vy – si uvědomují, že Vánoce jsou období, které je jen jednou za rok.

Na konci tohoto článku dostanete k dispozici několik grafik, díky kterým vdechnete vašim obalům tu správnou atmosféru. Ale předtím, než si vyzvednete svůj předčasný vánoční dárek, si prohlédněte některé návrhy a nápady spojené s vizuální podobou produktových obalů na míru.

Vytvořit vánoční obal

V jednoduchosti je síla!

Jedna věc, která se často objevuje ve vánočním designu, je jednoduchost. Přestože minimalismus, rustikální a jemný design získávají popularitu, nelze popřít, že červená a zelená jsou stále na vrcholu.

Navíc mnoha zákazníkům se skutečně líbí vánoční kýč. Zářivé barvy a klasické vánoční motivy jasně sdělují, že je před námi vánoční čas. Vánoční stromky, barevná světla zářící pozitivní energií utvářejí pozitivní vztah k vaší značce. Proto, i pokud vaše značka funguje lépe s Eco poštovními krabicemi, můžete tentokrát zkusit něco jiného.

Přestože jsme pro vás připravili více překvapení, podívejme se nejprve na několik návrhů vánočního designu a na to, jak je začlenit do našeho online editoru.

Níže najdete dvě malé grafiky – vánoční stromek a červenou ponožku se vším svým vánočním šarmem.

red christmas sock pictogram christmas tree pictogram

Použili jsme tyto obrázky k vytvoření vzorů pro plnobarevné poštovní krabice. Obě zahrnují i výběr barvy – jen pro případ, že byste chtěli najít konkrétní odstín zelené či červené.

Použitím online editoru můžete rychle a jednoduše duplikovat každý grafický prvek, a  tak vytvořit hezký vzor na vánočním obalu.

Tento návrh se hodí pro celou řadu produktů – od dárkových krabic se sladkostmi po oblečení. Je zde text Merry Christmas, ale vy můžete použít jakýkoli jiný text, na jakémkoli místě chcete. Text, obrázky, logo – to všechno můžete umístit na krabici podle vlastních představ.

Nechcete text? Pak rozmístěte obrázky do vzoru a vytvořte tak zcela nový design:

Pamatujte, že editor vám umožňuje pracovat na vzhledu každé strany vaší krabice.

Tady je nápad na dizajn: ponechte horní část vašeho balení jednoduchou pouze s logem a dejte vánoční vzor na boční stranu vaší krabice – tak, jak jsme to my udělali zde:

cardboard box with christmas pattern

Výše zobrazený vzor je plný svátečních symbolů – sněhových vloček, vánočních stromků, dárkových krabic…

Perfektně se hodí ke značce, která cítí kouzlo Vánoc.

Lze použít online editor (a naše zdroje obrázků) pro vytvoření něčeho rafinovanějšího?

Samozřejmě, že ano.

Použijte svou fantazii a vymyslete si jakýkoli vzor podle přání. Vánoce nemusí nutně znamenat pompéznost a přeplněnost.

Jiný koncept pro vás je založen na bílé, černé a zlaté. Tyto tři barvy spolu skvěle fungují a můžou být použity také jako slavnostní design.

I když jsou Vánoce v prosinci, začínáme je oslavovat o něco dříve. Náš vánoční skřítek pracoval celý rok, aby vám pomohl vytvořit speciální sadu nástrojů s vánoční tematikou.

Pokud byste rádi dostali zdarma své balení svátečních drobností, které můžete využít ve vašem dizajnu balení na míru (zcela zdarma), stačí kliknout níže! Vytvořte svůj vánoční obal již dnes. 

 

Získejte svůj dárek!

Decor

Přihlaste se k obdržení trendů v balení a tipů pro elektronický obchod

check
Skvělé!
Teď odebíráte!
Choose other country
Děkujeme, že jste si uložil/a náš e-book!
Zdravíme!

Neodcházejte s prázdnýma rukama.

Máme pro vás E-BOOK ZDARMA, díky kterému naplno rozjedete své dobrodružství s obaly.

Najdete v něm:

– příklady skvělých návrhů na obaly
– designérské tipy
– doporučené produkty


Omlouváme se, ale něco je v nepořádku s Vaší emailovou adresou.

V nabídce Pro nepodporujeme váš jazyk.
Budete přesměrováni na anglickou verzi stránky.
Co je to Packhelp Pro?
  • Velkoobchodní slevy na balení
  • Poradenství expertů v oblasti balení
  • Materiály na míru a metody potisku