It seems you're in
Choose other country

Kartonové krabice – kde je sehnat?

Kate Wright
Kate Wright | min čtení

Odebírejte a buďte informováni

check
Skvělé!
Teď odebíráte!
subscribe-decor

Kartonové krabice představují ideální řešení pro firmy e-commerce, které neustále zasílají další a další zásilky. Napovíme, kde hledat kartony, a zvážíme nevýhody a přednosti všech míst.

To není vtip, ale čistá pravda. První nápad, kde najít kartóny, je hledat je na síti. Jde o velice příznivou volbu, především pokud potřebujete velkoobchodní množství. Na internetu totiž získáte kartony za nejlepší cenu, a navíc vám výrobce zajistí bezpečné doručení. V případě poškození jednoho nebo několika kartonů za to nezodpovídáte.

Navíc máte při výběru internetu možnost navrhnout si vlastní krabici. Můžete tak na ni umístit logo firmy, nějaký nápis nebo dekorativní grafiku. Jedná se tedy o ideální nápad na personalizaci obalu. V tomto případě představuje jedinou nevýhodu dodací lhůta, protože na kartonové krabice můžete několik dní čekat.

Kartonové krabice poblíž

Pokud potřebujete karton teď, bude nejlepší, pokud se projdete na nejbližší poštu nebo do papírnictví. Na místě byste měli sehnat krabice, ale jejich výběr určitě nebude tak různorodý jako na internetu. Dá se dokonce říci, že pokud se vypravíte do kamenného obchodu nebo na poštu, měli byste mít radost z toho, co tam najdete.

Plus je to, že obal dostanete okamžitě. Cena bude o něco vyšší než na internetu, ale stále ne příliš vysoká. Nesmíme také zapomínat, že kartonové krabice na poště nemusí mít žádné ozdoby, takže pokud vám záleží právě na nich, zůstává vám ještě jedna, nejlevnější možnost.

Vezměte si karton zadarmo

Pokud vás nestraší výtvarná práce a jste připraveni zkrášlit svůj kartón, je nejlepší vypravit se při jeho hledání do obchodu. Není důležité jakého, jednoduše zajděte za prodavačem v potravinách, textilu nebo kiosku a zeptejte se, jestli nemá nějaké nepotřebné kartóny. Většina dodávek do obchodu zpravidla přichází právě v kartonových krabicích, proto existuje velká šance, že vám prodavač jednoduše dá karton, který si vy můžete ozdobit podle libosti.

Decor

Přihlaste se k obdržení trendů v balení a tipů pro elektronický obchod

check
Skvělé!
Teď odebíráte!
Choose other country
Děkujeme, že jste si uložil/a náš e-book!
Zdravíme!

Neodcházejte s prázdnýma rukama.

Máme pro vás E-BOOK ZDARMA, díky kterému naplno rozjedete své dobrodružství s obaly.

Najdete v něm:

– příklady skvělých návrhů na obaly
– designérské tipy
– doporučené produkty


Omlouváme se, ale něco je v nepořádku s Vaší emailovou adresou.