It seems you're in
Choose other country

Krabička na míru jako prvek marketingu

Kate Wright
Kate Wright | min čtení

Odebírejte a buďte informováni

check
Skvělé!
Teď odebíráte!
subscribe-decor

Kartonové kkrabičky na míru nyní prožívají své druhé mládí.

Je to produkt, který je levný, trvanlivý, praktický, ekologický a ... má skvělé estetické a reklamní vlastnosti. Krabička na míru může být důležitým prvkem marketingu Vaší společnosti, objevte její potenciál!

Obal výrobku je první linií kontaktu se zákazníkem. Než zákazník konečně rozbalí balíček a dostane se k jeho obsahu, tím, co na něm udělá první dojem, bude krabička na míru. Vzhled obalu hraje důležitou roli v prodejních procesech, protože v závislosti na tom, jaká řešení použijeme, můžeme v klientovi vyvolat pozitivní emoce a budovat důvěru v naši značku. Krabička na míru má obrovský reklamní potenciál, ale musíte vědět, jak ji použít!

obaly na dárky packhelp zapakuj to

Jaká řešení budou ideální pro Vaši firmu?

Ke stvoření krabičky na míru, která splní rovněž svoji marketingovou funkci, můžete použít různé typy krabiček, z nichž každý je určen pro trochu odlišné typy produktů. V závislosti na tom, zda vyrábíte oblečení, nebo se zabýváte výrobou šperků, které posíláte svým zákazníkům, nebo prodáváte elektroniku, můžete použít krabice s klapkami, tvarované krabice, obaly s víkem, fóliové obaly nebo papírové tašky. Můžete si vybrat libovolné tvary a určit velikost krabičky, stejně jako zvolit různé barevné možnosti a dát svým produktům i jejich obalu individuální a rozpoznatelný charakter. Tak se totiž tvoří značka!

Chcete-li vyniknout na trhu, ujistěte se, určitě využijte možnost tisku na krabičce. Výběr správného projektu můžete vždy konzultovat s jeho výrobcem nebo použít snadno použitelný průvodce online a vytvořit si svůj vlastní styl sami. Na obaly lze tisknout pomocí ekologického tisku logotyp Vaší firmy a libovolné upravené slogany a reklamní texty. Na krabičce můžete také vytisknout ilustraci - elegantní vzory navazující na obsah nebo symboly znázorňující maskota Vaší společnosti. Lepenkové krabičky na míru jsou reklamní média s obrovským potenciálem. To, co na nich umístíte, významně ovlivní vnímání Vaší značky v očích zákazníka a následující další prodejní procesy. Vystačí malá vlastní úprava a špetka kreativity pro vytvoření silného image značky pomocí samotné krabičky!

Decor

Přihlaste se k obdržení trendů v balení a tipů pro elektronický obchod

check
Skvělé!
Teď odebíráte!
Choose other country
Děkujeme, že jste si uložil/a náš e-book!
Zdravíme!

Neodcházejte s prázdnýma rukama.

Máme pro vás E-BOOK ZDARMA, díky kterému naplno rozjedete své dobrodružství s obaly.

Najdete v něm:

– příklady skvělých návrhů na obaly
– designérské tipy
– doporučené produkty


Omlouváme se, ale něco je v nepořádku s Vaší emailovou adresou.