It seems you're in
Choose other country

Unikátní produktové obaly – 5 nejlepších inspirací

Kajetan Wyrzykowski
Kajetan Wyrzykowski | 4 min čtení

Odebírejte a buďte informováni

check
Skvělé!
Teď odebíráte!
subscribe-decor

Jak vytvořit produktový obal, který bude odolný, lehký, estetický a pomůže Vaší značce vyniknout na trhu? Poznejte 5 nejvíce kreativních nápadů na unikátní produktové obaly pro svůj byznys!

Unikátní produktové obaly - nejlepší inspirace

Inspirujte se a vytvořte vlastní, unikátní produktové obaly!

#1Minimalizmus

Minimalizmus v produktových obalech prezentovaný takovými firmami jako MiiCosmetics nebo White Willow je skvělým zdrojem inspirací pro elegantní značky. Zatímco White Willow se rozhodlo na tradiční, bílo-černé barevné provedení, tak Acne Studios uteklo mimo standartní rámec a vsadila na originální, lososovou barvu svých obalů.

Acne Studios Unikátní produktové obaly

#2 Nestandartní tisk

Nestandartní tisk je skvělý způsob, jak vytvořit unikátní produktový obal. Za příklad může posloužit firma CS, která vyrábí mimo jiné žárovky. Milovníky starodávných albumů s rytinami zajisté zaujme jejich krabičky, které jsou z přední strany zdobeny obrazy různých druhů hmyzu. Doplněním této stylizace je originální otvor pro žárovku, která se nalézá přesně  v místě hmyzího zadečku

Jiný příklad nestandartního potisku jsou unikátní produktové obaly od firmy ASILA. Výrobce šperků prezentuje svým zákazníkům vyjímečné krabičky s pečlivě zatištěným interiérem. Jedná se  o velmi jemný zákrok, který mnoho říká o značce a jejích produktech!

Unikátní produktové obaly Asila Disain

#3 Předplacený box

Příkladem netypických, unikátních produktových obalů jsou předplacené boxy firmy Stars & Sage. Zákazníci Sage & Stars získávají každý měsíc box plný speciálně pro ně vybraných produktů. Tohoto typu strategie zvýší věrnost ke značce!

Unikátní produktové obaly

#4 Rodina značkových obalů

Jeden druh obalu, často nestačí. Takové firmy jako Happy Socks nebo DOLCE se rozhodly zavést celou kolekci limitovaných produktových obalů pro své zákazníky!  Jinak zabalené jsou výrobky pro děti a jinak produkty pro dospělé. Produkty menších rozměrů jsou baleny v papírové tašky, zatímco větší produkty putují do estetických krabiček.

Unikátní produktové obaly Packhelp & Happy Socks

#5 Výsuvné dno

Acne Studios je firmou, která využila ve svých produktových krabičkách zajímavý mechanizmus: Dno krabičky se vysouvá spolu s obsahem. Podobně zajímavé řešení můžete nalézt ve firmě BMW, která pozvánky na zkoušecí jízdu novým modelem BMW X2  zaprezentovala všem zájemcům v originálních, exkluzivních krabičkách s výsuvnou spodní částí.

Unikátní produktové obaly

Decor

Přihlaste se k obdržení trendů v balení a tipů pro elektronický obchod

check
Skvělé!
Teď odebíráte!
Choose other country
Děkujeme, že jste si uložil/a náš e-book!
Zdravíme!

Neodcházejte s prázdnýma rukama.

Máme pro vás E-BOOK ZDARMA, díky kterému naplno rozjedete své dobrodružství s obaly.

Najdete v něm:

– příklady skvělých návrhů na obaly
– designérské tipy
– doporučené produkty


Omlouváme se, ale něco je v nepořádku s Vaší emailovou adresou.