It seems you're in
Choose other country

Vsaďte na inovativní řešení! Výroba krabiček s potiskem

Kate Wright
Kate Wright | min čtení

Odebírejte a buďte informováni

check
Skvělé!
Teď odebíráte!
subscribe-decor

Obal produktu je první věcí, které si všímá dnešní náročný obchodní klient, zkuste proto navrhnout tištěnou krabičku tak, abyste na něj zapůsobili od prvního okamžiku! Výrobci krabiček s potiskem sází na inovaci, Vy můžete také! Přejeme příjemnou četbu!

Krabička jako vizitka firmy - projektování krabiček s potiskem je nejen skvělá zábava a výzva pro představivost a kreativitu. Je to také příležitost vytvořit levné, ale efektivní reklamní médium. V závislosti na tom, jak navrhnete obal Vašich výrobků, může být sám vizitkou Vaší firmy!

Inovace jde často ruku v ruce s ekologií

Lepenkové krabičky se používají v různých průmyslových odvětvích po celém světě, protože je jejich konstrukce levná, jednoduchá, odolná a univerzální. Ačkoli krabičky s potiskem jsou na trhu inovativní myšlenkou, jejich výroba je nejvíce šetrná k životnímu prostředí. Papírnická hmota, ze které vzniká lepenka je směsí recyklovaného papíru a vláken dřeva, a v zájmu o ekologii, dnešní výrobci obalů omezují použití chemických přísad, plniv a barviv, přestávají také používat škodlivé látky na bázi plastů. K dokončení krabiček můžete rovněž použít bezpečné a ekologické vodní barvy , díky nimž jsou kartony příznivé k našemu životnímu prostředí a nezpůsobují jeho degradaci!

Nové technologie a projektování krabiček s potiskem

Díky nejnovějším technologickým řešením se běžná krabička výrobku může změnit k nepoznání a její vzhled může být plně přizpůsoben profilu činnosti dané firmy. Obrazy na krabičkách se vytváří ofsetovou, flexotiskovou nebo sítotiskovou technikou. Na obalu můžete vytisknout libovolný text, vzor nebo ilustraci, grafický motiv by se měl navazovat na logotyp vaší společnosti a charakter produktů vyráběných pod Vaší značkou.

Inovativní řešení nemusí být vždy drahá. Náklady na vytvoření personalizované krabičky závisí na mnoha faktorech, jako je velikost a tvar obalu, kvalita tisku, množství použitého místa a typ barev. Ceny krabiček s potiskem začínají od několika desítek euro centů za kus, toto řešení není drahé a může dát Vašemu produktu obrovskou reklamní hodnotu!

Decor

Přihlaste se k obdržení trendů v balení a tipů pro elektronický obchod

check
Skvělé!
Teď odebíráte!
Choose other country
Děkujeme, že jste si uložil/a náš e-book!
Zdravíme!

Neodcházejte s prázdnýma rukama.

Máme pro vás E-BOOK ZDARMA, díky kterému naplno rozjedete své dobrodružství s obaly.

Najdete v něm:

– příklady skvělých návrhů na obaly
– designérské tipy
– doporučené produkty


Omlouváme se, ale něco je v nepořádku s Vaší emailovou adresou.