Vsaďte na inovativní řešení! Krabičky s potiskem

Aleksandra Owczarek
Aleksandra Owczarek | 5 min čtení

Odebírejte a buďte informováni

check
Skvělé!
Teď odebíráte!
subscribe-decor

Obal produktu je první věcí, které si všímá dnešní náročný klient, zkuste proto navrhnout krabičky s potiskem tak, abyste na něj zapůsobily od prvního okamžiku. Výrobci krabiček s potiskem sází na inovaci, vy můžete také. Jak na to?

Krabička jako vizitka firmy – navrhování krabiček s potiskem je nejen skvělá zábava a výzva pro představivost a kreativitu. Je to také příležitost vytvořit levné, ale efektivní reklamní médium. Podle toho, jak navrhnete obal vašich výrobků, můžete očekávat mnoho pozitivních změn.

Inovace jde často ruku v ruce s ekologií

Lepenkové krabičky se používají v různých průmyslových odvětvích po celém světě, protože jejich konstrukce je levná, jednoduchá, odolná a univerzální. Krabičky s potiskem jsou na trhu inovativní myšlenkou a jejich výroba je nejvíce šetrná k životnímu prostředí. Papírnická hmota, ze které vzniká lepenka, je směsí recyklovaného papíru a vláken dřeva.

V zájmu o ekologii, dnešní výrobci obalů omezují použití chemických přísad, plniv a barviv, přestávají také používat škodlivé látky na bázi plastů. K dokončení krabiček můžete rovněž použít bezpečné a ekologické barvy na vodní bázi, díky nimž jsou kartony příznivé k životnímu prostředí a nezpůsobují jeho degradaci.

jak složit krabičky s potiskem

Jak složit krabičky s potiskem? Jednoduše!

Díky nejnovějším technologickým řešením se běžná krabička výrobku může změnit k nepoznání a její vzhled může být plně přizpůsoben profilu činnosti dané firmy. Obrazy na krabičkách se vytváří ofsetovou, flexotiskovou nebo sítotiskovou technikou. Na obalu můžete vytisknout libovolný text, vzor nebo ilustraci, grafický motiv by se měl navazovat na logo vaší společnosti a charakter produktů vyráběných vaší značkou.

K vám do firmy nebo domů budou krabičky doručeny nesložené – to znamená, že obdržíte plochý lepenkový list s vyřezaným tvarem krabičky a předpřipravenými liniemi ke skládání (obrázek 1). Vašim úkolem je přehnout všechny vyznačené linie jako na obrázku 2, poté založit boční okraj krabice a upevnit ho (obrázky 3 a 4). Ohnout všechny okraje a zaklapnout víkem jako na obrázku 5. Na obrázku 6 už vidíte hotovou složenou krabici, připravenou na vaše výrobky.

Celý proces skládání je velmi snadný a rychlý. Krabičky s potiskem s přehledem složíte za několik sekund. Díky zasílání krabic nesložených se setří velké množství objemu při odesílání krabic do firem.

škála produktů packhelp

Nové technologie a navržení krabičky s potiskem

Inovativní řešení nemusí být vždy drahá. Náklady na vytvoření personalizované krabičky závisí na mnoha faktorech, jako je velikost a tvar obalu, kvalita tisku, množství použitého místa a typ barev. Ceny krabiček s potiskem začínají od několika korun za kus, toto řešení není drahé a může dát vašemu produktu obrovskou reklamní hodnotu.

Líbí se vám naše krabičky s potiskem? Vytvořte si vlastní za několik vteřin v online editoru. Vyberte typ krabičky a začněte tvořit.

Decor

Přihlaste se k obdržení trendů v balení a tipů pro elektronický obchod

check
Skvělé!
Teď odebíráte!
Choose other country
Děkujeme, že jste si uložil/a náš e-book!
Zdravíme!

Neodcházejte s prázdnýma rukama.

Máme pro vás E-BOOK ZDARMA, díky kterému naplno rozjedete své dobrodružství s obaly.

Najdete v něm:

– příklady skvělých návrhů na obaly
– designérské tipy
– doporučené produkty


Omlouváme se, ale něco je v nepořádku s Vaší emailovou adresou.

V nabídce Pro nepodporujeme váš jazyk.
Budete přesměrováni na anglickou verzi stránky.
Co je to Packhelp Pro?
  • Velkoobchodní slevy na balení
  • Poradenství expertů v oblasti balení
  • Materiály na míru a metody potisku