Jaké přepravní krabičky vybírají zkušené i odvážné společnosti?

Aleksandra Owczarek
Aleksandra Owczarek | 5 min čtení

Odebírejte a buďte informováni

check
Skvělé!
Teď odebíráte!
subscribe-decor

Pokoušeli jste se někdy vytvořit model vlastní přepravní krabičky? Víte, jak obrovský reklamní potenciál spočívá v lepenkovém obalu? Seznamte se s nejnovějšími trendy a nechte se inspirovat řešeními používanými zkušenými i odvážnými firmami!

Lepenkové obaly jsou řešením, které nikdy nevyjde z módy. Kartony jsou vytvořeny ekologicky z recyklovaného papíru, jsou levné, lehké, praktické, odolné a vy můžete navrhnout jejich vzhled a personalizovat je podle vize a stylu vaší značky. Jaké jsou nejnovější trendy v tomto odvětví? Jaká jsou nejmódnější řešení, pokud jde o přepravní krabičky?

Trendy v odvětví přepravních krabiček

Obal dneška musí být estetický, originální a recyklovaný. Dobře navržená přepravní krabička nejen chrání produkt, který je v něm uložen, ale je také prostorem pro prezentaci hodnot značky. Aby si zákazník dobře zapamatoval značku a často se vracel k vašim produktům, je nutné se postarat o neobvyklý vzhled a charakter obalu, v němž mu zboží dodáváte. Jak vytvořit přepravní krabičky, které nikdo nepřehlédne?

  1. Aby krabička upoutala pohled zákazníka, musí být neopakovatelná. Důležité ale také je, aby byla funkční a natolik zapamatovatelná, aby si ji zákazník mohl spojit s danou značkou.
  2. Krabička musí předávat určité informace a být milá pro oko. Toho můžeme dosáhnout vhodným potiskem, velikostí krabičky přizpůsobenou zboží a také materiálem, ze kterého je krabička vyrobena.
  3. Design krabičky by měl být určen konkrétní cílové skupině – kosmetika pro náctileté bude mít jiný obal než pleťové krémy pro zralé ženy. Je nutné také přihlédnout k typu zboží. K některému se hodí výrazný obal v kontrastních barvách, jiným zase „sluší“ minimalistický klidný design.
  4. Na krabičce by měly být uvedeny nejen nezbytné informace o produktu, ale obal také musí produkt vhodně exponovat a chránit před poškozením.

Jaké přepravní krabičky navrhují známé a populární společnosti?

Nechte se inspirovat krabičkami značek, které si mistrovským způsobem podmanily srdce zákazníků po celém světě. Přepravní krabičky těchto firem jsou malými uměleckými díly. Jak to udělat, aby si zákazník oblíbil obal tak, že ho nebude chtít vyhodit?

Přepravní krabičky Happy Socks

Happy Socks: krabičky hravé, výrazné a propracované

Happy Socks se zákazníci často ptají, zda si mohou koupit samotné obaly. Tato společnost vsadila na pozitivní emoce, radostné barvy a potisk uvnitř krabiček, který nemá konkurence. Značka Happy Socks navrhla celou řadu obalů, která o značce říká více než slova. Výrobky této firmy jsou limitované, stejně jako obaly a byly vytvořeny v hravém pop art stylu.

přepravní krabičky coffee republic

Coffee Republic: nápaditý detail

Značka Coffee Republic byla založena skutečnými milovníky kávy. Designové krabičky navazují svojí barvou na jutové pytle (ve kterých se dopravují kávová zrna) a fascinují vzhledem, protože jsou na bočních stěnách velmi s velkou pečlivostí věnovanou detailům vytištěny různé typy kávovarů. Originální a minimalistický obal navazuje svou estetikou na přírodní barevnost kávových plantáží.

yope přepravní krabičky

Yope: vše dokonale sladěno

Dalším příkladem odvážného designu, který se ale velmi povedl, jsou přepravní krabičky značky Yope. Výrobce tekutých mýdel navrhl svůj vlastní žluto-bílo-černý elegantní design, který přesahuje standardní myšlení a jeho idea okouzlí i ty nejnáročnější zákazníky. Krabičky této společnosti mají nejen praktické rukojeti, ale jsou také vybaveny okénky, ve kterých je vidět vlastní výrobky s etiketami navazujícími na estetiku vnějšího obalu.

Jak přepravní krabičky navrhují další známé značky? Prohlédněte si jejich realizace v sekci Inspirace. Chcete si navrhnout vlastní obal? Za několik sekund připravte vizualizaci v online editoru.

Decor

Přihlaste se k obdržení trendů v balení a tipů pro elektronický obchod

check
Skvělé!
Teď odebíráte!
Choose other country
Děkujeme, že jste si uložil/a náš e-book!
Zdravíme!

Neodcházejte s prázdnýma rukama.

Máme pro vás E-BOOK ZDARMA, díky kterému naplno rozjedete své dobrodružství s obaly.

Najdete v něm:

– příklady skvělých návrhů na obaly
– designérské tipy
– doporučené produkty


Omlouváme se, ale něco je v nepořádku s Vaší emailovou adresou.

V nabídce Pro nepodporujeme váš jazyk.
Budete přesměrováni na anglickou verzi stránky.
Co je to Packhelp Pro?
  • Velkoobchodní slevy na balení
  • Poradenství expertů v oblasti balení
  • Materiály na míru a metody potisku