It seems you're in
Choose other country

Jaké přepravní krabičky vybírají známé a populární společnosti?

Kate Wright
Kate Wright | min čtení

Odebírejte a buďte informováni

check
Skvělé!
Teď odebíráte!
subscribe-decor

Víte, jak obrovský reklamní potenciál spočívá v lepenkovém obalu? Pokoušeli jste se někdy navrhnout vlastní přepravní krabičku pro Vaši firmu? Seznamte se s nejnovějšími trendy a nechte se inspirovat řešeními používanými známými firmami!

Lepenkové obaly jsou řešením, které nikdy nevyjde z módy. Kartony jsou vytvořeny ekologicky z recyklovaného papíru, jsou levné, lehké, praktické, odolné a vy můžete navrhnout jejich vzhled a personalizovat je podle vize a idey společnosti. Jaké jsou nejnovější trendy v tomto odvětví? Jaká jsou nejmódnější řešení, pokud jde o přepravní krabičky?

Trendy v odvětví přepravních krabiček

Nejnovější trendy v odvětví obalů výrobků zdůrazňují estetický a originální design obalu. Dobře navržená přepravní krabička nejen chrání produkt, který je v něm, ale má také skvělé estetické a reklamní hodnoty. Aby si zákazník dobře zapamatoval značku a často se vracel k Vašim produktům, je nutné se postarat o neobvyklý vzhled a charakter obalu, v němž mu zboží dodáváte. Jak to dělají nejlepší?

Jaké přepravní krabičky vybírají známé a populární společnosti?

Nechte se inspirovat krabičkami značek, které si mistrovským způsobem podmanily srdce zákazníků po celém světě. přepravní krabičky těchto firem jsou malými uměleckými díly!

happy_socks_product_page_paperbags

Happy Socks - je značkou, jejíž zákazníci se často ptají, zda mohou koupit samotné obaly. Tato společnost vsadila na pozitivní emoce, radostné barvy a obrázky uvnitř, které ji odlišují od konkurence a navrhla celou rodinu obalů, která o značce říkají více než slova. Výrobky této firmy jsou limitované, stejně jako obaly a byly vytvořeny pomocí pop art grafiky.

Inspirace Happy Socks.

krabice coffee republic

Milovníci kávy velmi oceňují firmu Coffee Republic, jejichž designové krabičky navazují svojí barvou na jutové pytle (ve kterých se dopravují kávová zrna) a fascinují vzhledem, protože jsou na bočních stěnách velmi přesně a s velkou pozorností věnovanou detailům vytištěny různé typy kávovarů.

Inspirace Coffee Republic.

yope custom packaging packhelp

Na druhé straně, výrobce tekutých mýdel, Yope, navrhl svůj vlastní žluto-bílo-černý elegantní design, který přesahuje standardní myšlení a jeho idea zasahuje i ty nejnáročnější zákazníky! Krabičky této společnosti, nejen obsahují praktické rukojeti, ale jsou také vybaveny okénky, ze kterých na zákazník vykukuje krásná etiketa požadovaného produktu.

Inspirace Yope.

Decor

Přihlaste se k obdržení trendů v balení a tipů pro elektronický obchod

check
Skvělé!
Teď odebíráte!
Choose other country
Děkujeme, že jste si uložil/a náš e-book!
Zdravíme!

Neodcházejte s prázdnýma rukama.

Máme pro vás E-BOOK ZDARMA, díky kterému naplno rozjedete své dobrodružství s obaly.

Najdete v něm:

– příklady skvělých návrhů na obaly
– designérské tipy
– doporučené produkty


Omlouváme se, ale něco je v nepořádku s Vaší emailovou adresou.