Vánoční zásilkové obaly v e-commerce – jak zvýšit prodej?

Kajetan Wyrzykowski
Kajetan Wyrzykowski | 5 min čtení

Odebírejte a buďte informováni

check

Skvělé! Teď odebíráte!

subscribe-decor

Vánoční čas v e-commerce je dobrou příležitostí ke zlepšení image značky. Vánoční obaly hrají velkou roli v prodejních procesech a ovlivňují nákupní rozhodnutí zákazníků. Jak zvýšit tržby ve společnosti díky nim?

Vánoční zásilkové obaly v e-commerce a jejich reklamní potenciál

Vánoční období je skvělý čas, abyste se postarali o... reklamu své společnosti. Vynikající a podceňovanou reklamní plochou jsou lepkové vánoční obaly s potiskem, ve kterých zákazníkům doručujeme objednáný produkt. Jak odlišit společnost od konkurence? Není to snadný úkol, protože dnešní zákazník je velmi náročný. To je klient, o jehož pozornost musíte bojovat! Za tímto účelem stojí za to, že mu dáte nejen kvalitní produkt, ale také cenný obal...

Vánoční zásilkové obaly packhelp

První kontakt zákazníka se značkou je rozhodující pro prodejní procesy!

Online obchody jsou velmi důležitým prvkem podnikání. Ve virtuálním prodeji prvním kontaktem zákazníka s naší značkou, službami a produkty je balení produktu. Na tom, jak navrhujete vánoční zásilkové obaly, záleží mnoho nákupních rozhodnutí zákazníků a proto se pokuste udělat dobrý dojem už od okamžiku, kdy je uvidí!

Objevte nejlepší nápady pro vánoční e-commerce obaly!

Stojí za to, že ve firmě budou implementovány vlastní a personalizované obaly, aby nebýt horším než konkurence. Individuálně navržené vánoční krabice, kromě praktického charakteru, mají také obrovskou reklamní hodnotu. Na obalu můžete vytisknout jakýkoli text, reklamní slogan a grafiku, stejně jako můžete navrhnout od nuly vzhled, tvar a rozměry. Čím kreativnější balení, tím větší zájem zákazníků, krabice mohou tak přispět k budování silné podoby Vaší značky!

Vánoční zásilkové obaly packhelp

Jak zapůsobit na zákazníky balením?

Chcete-li udělat dobrý dojem na zákazníka pomocí personalizovaného vánočního obalu, dejte na estetiku, eleganci a spoustu dekorací.

Během vánočního období budou vhodné vkusné kombinace zlata a stříbra, barev černé a stříbrné, tmavě modré a stříbrné nebo červené se zlatem. Obal může být dokončen matnou nebo lesklou fólií a uzavřen pamětní stuhou s vánoční mašlí. Stojí za to, že na krabici uložíte otisk - vánoční přání pro Vaše zákazníky, takové milé gesto zanechá dobrý dojem a zachytí představu Vaší značky v jejich očích!

 

navrhnout své krabice


Decor

Přihlaste se k obdržení trendů v balení a tipů pro elektronický obchod

check
Skvělé!
Teď odebíráte!
Decor Decor

Odebírejte pro promo akce, nabídky a novinky z odvětví balení.

check
Skvělé!
Teď odebíráte!
Choose other country