It seems you're in
Choose other country

Žhavé trendy v designu přepravních krabiček

Kate Wright
Kate Wright | min čtení

Odebírejte a buďte informováni

check
Skvělé!
Teď odebíráte!
subscribe-decor

Lepenkové krabičky se používají v různých průmyslových odvětvích po celém světě, protože je jejich výroba levná a rychlá, a konstrukce jednoduchá, odolná a univerzální. Jaká řešení jsou módní, pokud jde o přepravní krabičky? Objevte nejžhavější trendy a vytvořte svůj vysněný reklamní obal!

Projektování tištěných krabiček je nejen skvělou zábavou a výzva pro představivost a kreativitu. Je to také možné vytvořit levné, ale velmi efektivní reklamní médium pro Vaši společnost. V závislosti na tom, jak navrhnete obaly Vašich výrobků, můžete zákazníka povzbudit k dalšímu nakupování, vyvolat u něj tzv. unboxing experience a způsobit, že bude rád doporučoval Váš produkt jak mezi přáteli, tak mezi jinými obchodními klienty.

přepravní krabičky

Vizitky z lepenky jsou v módě

Lepenkové přepravní krabičky nikdy nepřestanou být módní, protože jsou praktické, lehké, ekologické, odolné a pružné - lze je libovolně projektovat, jak z hlediska barev, tak rovněž velikosti a tvaru. Možností vytvoření personalizované přepravní krabičky je mnoho. Díky jednoduchému průvodci online navrhnete krabičku, která zůstane v paměti Vašich zákazníků na dlouhou dobu a bude sama v sobě vizitkou Vaší značky!

Nejnovější trendy v oblasti e-commerce se zaměřují na estetický a atypický vzhled obalů produktů. Nejde jen o to, že zákazníkovi poskytne výrobek, který mu bude líbit, ale potěší jej ještě předtím, než se mu výrobek dostane do rukou, neboli dát mu krabičku, která bude přesně podle jeho vytříbeného gustu. Módní jsou nestandardní barvy, rozměry a tvary. Stojí za to vsadit na originální tisky uvnitř, limitované grafiky, které budou spojeny pouze s Vaší značkou, praktické úchyty a okénka, z nichž na zákazník bude lákavě vykukovat Váš produkt.

Využijte různé svátky a navažte obalem na jejich atmosféru!

Sváteční období je ideální pro reklamu. Díky vánočním krabičkám můžete odlišit Vaši firmu a její produkty od konkurence. Při projektování obalů pro své výrobky je nezapomeňte ozdobit klimatickými, vánočními motivy. Na krabici můžete kromě loga firmy natisknout libovolný nápis a ilustraci, využijte plně tento potenciál! Vystačí maličkost k vyvolání pozitivních a silných emocí u klienta, díky nimž si zapamatuje Vaši firmu pozitivně a na dlouhou dobu!

Decor

Přihlaste se k obdržení trendů v balení a tipů pro elektronický obchod

check
Skvělé!
Teď odebíráte!
Choose other country
Děkujeme, že jste si uložil/a náš e-book!
Zdravíme!

Neodcházejte s prázdnýma rukama.

Máme pro vás E-BOOK ZDARMA, díky kterému naplno rozjedete své dobrodružství s obaly.

Najdete v něm:

– příklady skvělých návrhů na obaly
– designérské tipy
– doporučené produkty


Omlouváme se, ale něco je v nepořádku s Vaší emailovou adresou.