Žhavé trendy v designu přepravních krabiček

Aleksandra Owczarek
Aleksandra Owczarek | 5 min čtení

Odebírejte a buďte informováni

check
Skvělé!
Teď odebíráte!
subscribe-decor

Lepenkové krabičky se používají v různých průmyslových odvětvích po celém světě, protože je jejich výroba levná a rychlá, a konstrukce jednoduchá, odolná a univerzální. Jaká řešení jsou módní, pokud jde o přepravní krabičky? Objevte nejžhavější trendy a vytvořte svůj vysněný obal.

Navrhování přepravních krabiček může být nejen skvělou zábavou, ale je to i výzva pro představivost a kreativitu. Jedná se o způsob, jak vytvořit levné, ale velmi efektivní reklamní médium pro vaší společnost. V závislosti na tom, jak navrhnete obaly vašich výrobků, můžete zákazníka povzbudit k dalšímu nakupování.

přepravní krabičky unboxing

Potěšení z nakupování – vyvolejte unboxing experience

Může se zákazník díky obalu dobře naladit na to, co ho bude čekat uvnitř balíčku? Pokud je obal dobře navržen, bude to pro něj láska na první pohled. Potěšení z rozbalování prohlubuje pozitivní vztah ke značce. Přepravní krabičky mohou být součástí promyšleného obalu – kromě nich se může v obalu objevit hedvábný papír, kompostovatelná obálka nebo kartička s poděkováním.

přepravní krabičky na zboží

Vizitky z lepenky jsou v módě

Lepenkové přepravní krabičky nikdy nepřestanou být módní, protože jsou praktické, lehké, ekologické, odolné a pružné - lze je libovolně navrhnout, jak z hlediska barev, tak i velikosti a tvaru. Možností vytvoření personalizované přepravní krabičky je mnoho. Díky jednoduchému průvodci online navrhnete krabičku, která zůstane v paměti vašich zákazníků na dlouhou dobu a bude sama v sobě vizitkou vaší značky!

Nejnovější trendy v oblasti e-commerce se zaměřují na estetický a atypický vzhled obalů produktů. Nejde jen o to, že zákazníkovi poskytne výrobek, který mu bude líbit, ale potěší jej ještě předtím, než se mu výrobek dostane do rukou. Módní jsou nestandardní barvy, rozměry a tvary. Stojí za to vsadit na originální tisky uvnitř, limitované grafiky, které budou spojeny pouze s vaší značkou, praktické úchyty a okénka, z nichž na zákazníka bude lákavě vykukovat váš produkt.

tradicni vanocni barvy na krabicich na miru

Využijte různé svátky a navažte obalem na jejich atmosféru

Sváteční období je ideální pro reklamu. Díky vánočním krabičkám můžete odlišit vaši firmu a její produkty od konkurence. Při navrhování obalů pro své výrobky je nezapomeňte ozdobit vánočními motivy. Na krabici můžete kromě loga firmy natisknout libovolný nápis a ilustraci, využijte plně tento potenciál! Vystačí maličkost k vyvolání pozitivních a silných emocí u klienta, díky nimž si zapamatuje vaši firmu na dlouhou dobu!

Máte chuť realizovat vlastní nápad na přepravní krabičky? Stačí vybrat typ a začít navrhovat!

Decor

Přihlaste se k obdržení trendů v balení a tipů pro elektronický obchod

check
Skvělé!
Teď odebíráte!
Choose other country
Děkujeme, že jste si uložil/a náš e-book!
Zdravíme!

Neodcházejte s prázdnýma rukama.

Máme pro vás E-BOOK ZDARMA, díky kterému naplno rozjedete své dobrodružství s obaly.

Najdete v něm:

– příklady skvělých návrhů na obaly
– designérské tipy
– doporučené produkty


Omlouváme se, ale něco je v nepořádku s Vaší emailovou adresou.

V nabídce Pro nepodporujeme váš jazyk.
Budete přesměrováni na anglickou verzi stránky.
Co je to Packhelp Pro?
  • Velkoobchodní slevy na balení
  • Poradenství expertů v oblasti balení
  • Materiály na míru a metody potisku