Inspirujte se s našimi říjnovými volbami balení

Aleksandra Owczarek
Aleksandra Owczarek | 4 min čtení

Odebírejte a buďte informováni

check
Skvělé!
Teď odebíráte!
subscribe-decor

Dokážete si představit jeden dizajn balení, který vyřeší všechny problémy? Pokud ano, bylo by to něco jako hlavní klíč pro všechny zámky na světě.

Různá balení se liší, protože značky očekávají různé funkce. Proto neexistuje obecné řešení pro každý problém. Odtud taky pochází krása balení.

Zatímco jedna společnost může vyžadovat pevný, hrubý karton jako materiál své krabice, další může klást důraz na důležitost dizajnu.

Každý z níže uvedených dizajnů je tedy svým způsobem unikátní. Pojďme začít objevovat krásu rozmanitosti balení!

Savonessa – Rafinované produktové boxy

Savonessa je francouzská společnost, která vyrábí ručně vyráběná vonná mýdla.

Viděli jsme obrázky níže a okamžitě jsme se zamilovali do uchvacujícího dizajnu. Dvoudílné krabice jsou potištěné pouze na vrchu, s logem Savonessa v černé barvě na bílé textuře.

Zajímavým detailem jsou dvě tmavé stuhy, omotané kolem krabice. Savonessa si taky dává záležet na zážitku z rozbalování – každé mýdlo je umístěno na kusu hedvábného papíru v jemné levandulové barvě.

Je to vše velmi ženské, velmi intimní a inspirativní.

box with a lid

Líbí se vám produktové boxy?

Začněte navrhovat

Poštovní krabice od We Are Ipseity

Francouzská společnost We Are Ipseity je designérská značka, která se specializuje na výrobu dámských oděvů, pánských oděvů a tenisek. Jak je odvážně uvedeno na webových stránkách společnosti,

"Ipseity si klade za cíl přeměnit věci z příliš velkého množství toho samého na to, že vše, co potřebujete, je méně. (...) Praktikujeme inkluzivní exkluzivitu. Podporujeme, manifestujeme a inovujeme spolupráci tím, že spolupracujeme s pečlivě vybranými designéry a mysliteli, abychom vybrali kolekci představující jedinečné kusy, které jsou vyrobeny pouze pro vás."

We Are Ipseity se rozhodla, že své umělecké dílo bude dodávat v poštovních krabicích. Každá krabice je ponořena do bledě červené barvy. Interiér je (podobně jako u Savonessa) zdoben tenkou vrstvou hedvábného papíru. Poskytuje tlumení a dává výrobku určitou úroveň prémiového charakteru.

full color mailer box

Navrhněte si své vlastní poštovní krabice 

Klikněte sem a začněte

Rugby Box – Jeden svého druhu

Lidé milují sport, viďte?

Zakladatel Rugby Box proměnil svou vášeň na legitimní byznys. Tato předplacená krabice poskytuje nezbytné nástroje a příslušenství jak pro hráče, tak i fanoušky rugby.

Rugby Box je plnobarevná poštovní krabice s vytisknutým logem na vrchu. Tento dizajn zdůrazňuje důležitost značky, což je nezbytné u společnosti, která právě začíná.packaging with imprint for e-commerce rugby box

Vaše produkty v plnobarevných poštovních krabicích

Klikněte sem a začněte

Čerstvý vzhled Coffee Republic

Coffee Republic spolupracuje s Packhelp již dlouhou dobu. Jejich prvními dizajny byly eco poštovní krabice inspirovány zbraněmi, které jsou popsány v Sérii inspirací.

Od té doby lidé z Coffee Republic věci ještě vylepšili. Byly přidány nové produkty, což vedlo k novému přístupu k dizajnu balení.

Nová škále krabic byla výsledkem celkové proměny značky společnosti. Pět projektů reprezentuje pět různých typů kávy na výběr. Každý kus uměleckého díla obsahuje symbol konkrétní země. Pohled na krabice je téměř jako cestování do těchto vzdálených zemí, kde se sbírá ta nejlepší káva.

boxes with imprint for coffee

Vytvořte si balení na míru

Klikněte sem a začněte

Alba Box – Přichází zima

Skotská předplacená krabice “Alba Box” je oslavou kuchyně této země.

Každá krabice obsahuje množství produktů – od vintage džemů po místní sladkosti, čaje a další produkty. Je to rostoucí trend v odvětví předplacených krabic – sbírka potravinových produktů, specifických pro určitou oblast, zemi nebo region.

"Sídlíme ve středu Skotska a jsme rodinnou firmou se zkušenostmi v potravinářském průmyslu. Ručně vybíráme kvalitní, skotské produkty, které zaručeně přinesou kousek Skotska kamkoliv na světě, kde se nacházíte. Vaše krabice bude ručně naplněna láskou a péčí.”

Alba Box využili Eco poštovní krabice k naplnění svých potřeb. Na vrchu krabice jsou vytisknuty parohy – symbol společnosti – zatímco na boční straně je vytisknutý slavný skotský kříž (jako na skotské vlajce).

Podívejte se na fotku níže a ucítíte to teplo i navzdory zasněženému pozadí!

eco mailer box with black imprint

Chcete více inspirací v otázce balení?

Nebojte se, máme toho pro vás hodně:

Decor

Přihlaste se k obdržení trendů v balení a tipů pro elektronický obchod

check
Skvělé!
Teď odebíráte!
Choose other country
Děkujeme, že jste si uložil/a náš e-book!
Zdravíme!

Neodcházejte s prázdnýma rukama.

Máme pro vás E-BOOK ZDARMA, díky kterému naplno rozjedete své dobrodružství s obaly.

Najdete v něm:

– příklady skvělých návrhů na obaly
– designérské tipy
– doporučené produkty


Omlouváme se, ale něco je v nepořádku s Vaší emailovou adresou.

V nabídce Pro nepodporujeme váš jazyk.
Budete přesměrováni na anglickou verzi stránky.
Co je to Packhelp Pro?
  • Velkoobchodní slevy na balení
  • Poradenství expertů v oblasti balení
  • Materiály na míru a metody potisku