It seems you're in
Choose other country

Kartonové krabice s logem

Kate Wright
Kate Wright | min čtení

Odebírejte a buďte informováni

check
Skvělé!
Teď odebíráte!
subscribe-decor

Kartonové krabice s logem jsou běžně dostupné a najdete je v každém obchodě. Existuje proč tomu tak je a ačkoli se to může zdát triviální, je to účinný způsob, jak na trh. Proč?

Kartony, trubice, krabice, jiné obaly

Předtím, než přejdeme k motivu loga, podívejme se na vlastnosti, které by měl každý obal splňovat, bez ohledu na druh materiálu, z jakého je vyroben. A tak první základní funkcí každé krabice je účinně chránit objekt, který se v ní nachází. Díky stěnám obalu se může výrobek dostat do rukou zákazníka neporušený. Dodatečně krabice chrání nejen proti mechanickým zraněním, ale také proti negativnímu vlivu teploty.

Další funkce spočívá v usnadnění přepravy produktů. Díky obalu to můžete udělat jednoduše. Představte si, jak těžké by bylo přesunout vejce do běžného sáčku nebo koupit si notebook bez papírového kartonu nebo bublinkového obalu. Obal má další, velmi důležitou funkci a zde se objevuje naše logo ...

Kartonové krabice s logem pro vaši firmu

Reklama – právě pro reklamu existují všechny doplňky pro krabice, a zejména krabice, které lze snadno upravit a modifikovat. Obal je totiž vizitkou vaší společnosti. Je to první kontakt zákazníka se společností, a proto je důležité, aby ním udělat dobrý dojem.

Kartonová krabice musí být proto nejen praktická, ale také vizuálně přitažlivá. Přidáním svého loga vypadají balíčky, které pošlete, profesionálně a důvěra zákazníka ve vaši společnosti roste. Klient ví, že má kontakt s renomovanou společností, která se komplexně stará o jeho potřeby a jestli to potřebuje může ji úspěšně najít online a kontaktovat se bez problémů.

Kartonové krabice s logem společnosti mohou být navrženy vaši firmou nebo je mohou být navrhnuty extérně. Záleží jen na vás, zda bude symbol vaši společnosti na krabičkách na víku, na levé straně nebo možná na obou stranách? Můžete také změnit barvu lepenky tak, aby byla v kontrastu s logem, čímž bude vaše společnost lépe rozpoznatelná.

Decor

Přihlaste se k obdržení trendů v balení a tipů pro elektronický obchod

check
Skvělé!
Teď odebíráte!
Choose other country
Děkujeme, že jste si uložil/a náš e-book!
Zdravíme!

Neodcházejte s prázdnýma rukama.

Máme pro vás E-BOOK ZDARMA, díky kterému naplno rozjedete své dobrodružství s obaly.

Najdete v něm:

– příklady skvělých návrhů na obaly
– designérské tipy
– doporučené produkty


Omlouváme se, ale něco je v nepořádku s Vaší emailovou adresou.