It seems you're in
Choose other country

Jak se výrobci krabiček s potiskem starají o své zákazníky?

Kate Wright
Kate Wright | 5 min čtení

Odebírejte a buďte informováni

check
Skvělé!
Teď odebíráte!
subscribe-decor

Společnosti zabývající se výrobou krabiček s potiskem obalů a reklamních obalů neustále vymýšlí nová řešení, která tvoří nové trendy v tomto odvětví. Jak se postarat o klienta? S pomocí přichází vlastní a personalizované balení!

V době rychlého technologického pokroku a stále náročnějších firemních zákazníků je důležitá jak kvalita služeb, tak i estetika konečného produktu. To je důvod, proč firmy vyrábějící obaly pro různé typy výrobků neustále vymýšlí nová řešení a ohromují krativitou. Než se krabička dostane k zákazníkovi, musí být navržena, zaměřena na produkt a dokončena v souladu s pokyny.

Výroba krabiček s potiskem předpokládá rovněž testy ve specializovaných technologických laboratořích. Současné kartonové obaly, ať už ty s potiskem ve formě ilustrací, nebo ty s reklamními slogany, jsou vytvářeny 100% ekologickým šetrným způsobem. Lepenka, z níž jsou kartony vyrobeny, je druhotným materiálem a je téměř zcela recyklovatelná.

Takový pro-ekologický postoj je rovněž vstřícným gestem vůči klientům, kteří věnují pozornost výrobním strategiím společností, jejichž služby využívají.

Jaké jsou náklady na výrobu takového obalu s potiskem? Je toto řešení ziskové?

Navrhování kartonů se specializovaným potiskem je stále populárnějším řešením v mnoha odvětvích. Zároveň potisk jak rovněž model obalu (včetně parametrů, jako jsou rozměry, tvar nebo způsob zavírání) lze přizpůsobit potřebám společnosti. Vysoce kvalitní tisk je prováděn metodou ofsetu, flexografií nebo sítotiskem. Tisk na kartonu zvyšuje estetickou hodnotu obalu a sám v sobě je samozřejmě vizitkou společnosti. Náklady na výrobu takového personalizovaného kartonu s potiskem nejsou velké, v závislosti na velikosti krabičky a kvalitě tisku, ceny začínají od několika haléřů za kus.

Současní klienti doceňují kreativní a neobvyklá řešení, což je důvod, proč je technologie vytváření potisku na kartonových krabicích nadčasová. Vystačí maličkost k výraznému ovlivnění PR každé firmy, vybudování silného image značky v očích zákazníků, zapůsobení na ně limitovaným a cenným obalem výrobků a zvýšení prodejních úspěchů.

Navštívit e-shop

Decor

Přihlaste se k obdržení trendů v balení a tipů pro elektronický obchod

check
Skvělé!
Teď odebíráte!
Choose other country
Děkujeme, že jste si uložil/a náš e-book!
Zdravíme!

Neodcházejte s prázdnýma rukama.

Máme pro vás E-BOOK ZDARMA, díky kterému naplno rozjedete své dobrodružství s obaly.

Najdete v něm:

– příklady skvělých návrhů na obaly
– designérské tipy
– doporučené produkty


Omlouváme se, ale něco je v nepořádku s Vaší emailovou adresou.