Jak díky obalu s vlastním potiskem nadchnout své zákazníky?

Aleksandra Owczarek
Aleksandra Owczarek | 5 min čtení

Odebírejte a buďte informováni

check
Skvělé!
Teď odebíráte!
subscribe-decor

Vymýšlet nové způsoby, jak upoutat pozornost zákazníka, je neustálý proces. To, co se líbilo včera, je dnes už okoukané. Navíc nestačí jen zaujmout, ukazuje, že důležité je získat si přízeň a loajalitu stále náročnějšího klienta. Jedním ze způsobů je zapůsobit pomocí obalu s vlastním potiskem.

V době rychlého technologického pokroku a stále náročnějších zákazníků je důležitá jak kvalita výrobků, tak i estetika obalu. To je důvod, proč firmy vyrábějící obaly pro různé typy výrobků neustále vymýšlí nová řešení.

Jak navrhnout ideální obal, který si klient zamiluje? Představte si obal, který po otevření váš zákazník nevyhodí, ale bude ho používat na další věci u sebe doma. Vidíte ho? Podívejme se na několik inspirativních řešení.

Zojo Beauty Elixirs poštovní krabice s vlastním potiskem

Recyklované už dávno neznamená šedé, skromné a nenápadné!

Výroba obalů s vlastním potiskem předpokládá rovněž testy ve specializovaných technologických laboratořích. Současné kartonové obaly, ať už ty s potiskem ve formě ilustrací, nebo ty s reklamními slogany, jsou vytvářeny 100% ekologickým šetrným způsobem. Lepenka, z níž jsou kartony vyrobeny, je druhotným materiálem a je téměř zcela recyklovatelná.

Takový proekologický postoj je rovněž vstřícným gestem vůči klientům, kteří věnují pozornost výrobním strategiím společností, jejichž služby využívají. Značky, pro které není péče o planetu prázdnou frází, používají recyklované obaly s vlastním potiskem na vodní bázi. Recyklované už dávno neznamená šedé, skromné a nenápadné! Podívejte se na originální obaly šetrné vůči životnímu prostředí od našich zákazníků: POLU Eco Products, Sheyn nebo Innocence Paris.

několik obalu s vlastním potiskem

Jaké jsou náklady na výrobu obalu s vlastním potiskem? Vyplatí se toto řešení?

Navrhování kartonů se specializovaným potiskem je stále populárnějším řešením v mnoha odvětvích. Zároveň potisk jak rovněž design obalu (včetně parametrů, jako jsou rozměry, tvar nebo způsob zavírání) lze přizpůsobit potřebám společnosti.

Vysoce kvalitní tisk je prováděn metodou ofsetu, flexografie nebo sítotisku. Tisk na kartonu zvyšuje estetickou hodnotu obalu a sám o sobě je samozřejmě vizitkou společnosti. Náklady na výrobu takového personalizovaného kartonu s potiskem nejsou velké, v závislosti na velikosti krabičky a kvalitě tisku, ceny začínají od několika korun za kus.

Produktové boxy

Jak funguje výroba obalu s vlastním potiskem u Packhelp?

Na co jsme v Packhelp opravdu hrdí, je to, že se nám podařilo nastavit výrobu obalu na zakázku tak, že si jich nemusíte objednávat velké množství. Ve většině míst, kam zašlete poptávky na obaly s vlastním potiskem, zjistíte, že si musíte těchto obalů objednat stovky, ne-li tisíce.

U Packhelp začínají objednávky na 30 kusech. Díky tomu můžete vyzkoušet, jak se vám obal bude líbit a jak na něj budou reagovat zákazníci.

Pokud vše půjde správným směrem a podle vašich představ, můžete se rozhodnout pro větší objem obalů, které jsou ve větších objednávkách levnější. Všechny typy obalů můžete u nás navrhnout v intuitivním online editoru a pak očekávat, že vám vše doručíme zdarma až do firmy nebo k vám domů.

V současné době si zákazníci všímají každé maličkosti. Okouzlete je obalem s vlastním potiskem. Díky této zdánlivé maličkosti můžete výrazně ovlivnit PR firmy, budovat image značky a působit na zákazníky fotografiemi obalů na sociálních sítích. Představte si dokonalý obal pro váš výrobek – máte ho na dosah ruky.

Navštívit e-shop

Decor

Přihlaste se k obdržení trendů v balení a tipů pro elektronický obchod

check
Skvělé!
Teď odebíráte!
Choose other country
Děkujeme, že jste si uložil/a náš e-book!
Zdravíme!

Neodcházejte s prázdnýma rukama.

Máme pro vás E-BOOK ZDARMA, díky kterému naplno rozjedete své dobrodružství s obaly.

Najdete v něm:

– příklady skvělých návrhů na obaly
– designérské tipy
– doporučené produkty


Omlouváme se, ale něco je v nepořádku s Vaší emailovou adresou.

V nabídce Pro nepodporujeme váš jazyk.
Budete přesměrováni na anglickou verzi stránky.
Co je to Packhelp Pro?
  • Velkoobchodní slevy na balení
  • Poradenství expertů v oblasti balení
  • Materiály na míru a metody potisku