Jaký je čas výroby krabic na víno?

Čas výroby je 21 dní. Doprava je v rámci celé EU 3-5 pracovních dní. Pokud potřebujete své krabice rychleji, taky vám nabízíme expresní výrobu, která redukuje čas na 14 dní.

Existují nějaké další možnosti úprav pro krabice na víno?

Nenabízíme žádné další možnosti úprav pro krabice na víno. Pokud si přejete zahrnout i horkou ražbu, embosování nebo něco dalšího, pošlete nám svůj nápad přes formulář nabídky Packhelp Pro.

Můžu si navrhnout krabici na víno v online editoru?

Ano. Pokud si přejete začít navrhovat vaše krabice na víno, klikněte sem.

Jaká je minimální velikost objednávky krabic na víno?

Minimální velikost objednávky pro krabice na víno je 30 kusů.

Jak poskládám krabici na víno?

Krabice na víno jsou složeny a posílány jedna na druhé, aby se minimalizovalo riziko jakéhokoli poškození. Tak je vaše zásilka v bezpečí. Díky tříbodovému dnu se krabice také velmi snadno skládají.

TIP: Každá krabice je vybavena kusem spodní vrstvy, který musíte umístit do krabice. Tak bude dno stabilizováno. Sledujte animaci níže a podívejte se, jak skládat krabice na víno.

Který barevný model se používá pro tisk na krabice na víno?

Pro tisk na krabice na víno používáme barevný model CMYK. Nenabízíme tisk v PANTONE.

Jaké jsou rozměry krabice na víno?

Krabice na víno měří 8cm x 8cm x 32cm. Jsou navrženy na 0,7 l láhev vína.

Můžu tisknout i dovnitř krabice na víno?

Ano, na vnitřní straně vaší krabice na víno můžete mít vytištěné, cokoliv chcete.

Co můžu vytisknout na svou krabici na víno?

To, co si můžete vytisknout na svou krabici na víno, závisí od vybrané varianty. Bílou krabici na víno lze potisknout CMYK – jak zevnitř, tak i zvenčí. V rámci této možnosti jsou barvy také velmi živé. Přírodní hnědá barva lepenky ovšem nejlépe funguje s minimalistickými dizajny (doporučujeme tmavé barvy). Je to podobné jako naše Eco poštovní krabice, kde barva kartonu ovlivňuje saturaci barev. Ostatní barvy vypadají méně saturovaně, protože obrázek je vytištěn přímo na syrové lepence.

Jaké možnosti barev jsou dostupné pro krabice na víno?

Nabízíme dvě varianty krabic na víno – hnědou (která je organická, přírodní barva kartonu) a bílou. Krabice na víno může vážit přibližně 40 g. Co se týče konstrukce krabice, používáme tříbodové lepené dno, které zajišťuje velmi snadné sestavení. Dodatečné polstrované dno je součástí každého kusu a mělo by být umístěno uvnitř krabice.

Z jakého materiálu je vyrobeno balení na víno?

Krabice na víno je vyrobena z přírodního kartonu (je lehčí než například poštovní krabice). Nabízíme dvě varianty krabic na víno – hnědou (která je organická, přírodní barva kartonu) a bílý Arktika karton. Gramáž materiálu je 300 g/m. Každá krabice váží přibližně 40 g. Co se týče konstrukce krabice, používáme tříbodové lepené dno, které zajišťuje velmi snadné sestavení.

Co je krabice na víno?

Krabice na víno je krabice, která je vyrobena z kartonu a je specificky navržená tak, aby do ní seděla 0,7 l láhev vína. Krabice na víno lze také použít jako dárkové balení pro olivové oleje a další produkty v lahvích. Naše krabice na víno jsou dostupné ve dvou variantách – přírodní lepenka a bílá. Minimální velikost objednávky je 30 kusů a výroba trvá 21 dní.

Choose other country
V nabídce Pro nepodporujeme váš jazyk.
Budete přesměrováni na anglickou verzi stránky.
Co je to Packhelp Pro?
  • Velkoobchodní slevy na balení
  • Poradenství expertů v oblasti balení
  • Materiály na míru a metody potisku