Můžu si objednat produktové boxy a poštovní či klopové krabice bez potisku?

V současnosti bez potisku nabízíme poštovní a klopové krabice. Svoji nabídku však neustále přizpůsobujeme potřebám zákazníků. Může se proto stát, že ji do budoucna rozšíříme i o další možnosti.

Jaká je dodací lhůta krabic bez potisku?

Doba výroby závisí na typu krabice, kdežto doba dodání se odvíjí od místa určení. Krabice bez potisku jsou vyrobeny do sedmi dní. Dodání trvá od 3 do 5 pracovních dní.

Vztahuje se poštovné zdarma i na balíček se vzorky?

Ale ano! Poštovné pro balíček se vzorky je zadarmo. Zaplatíte jen za samotný výrobek.

Jaký typ tisku používáte?

Standardně nabízíme digitální potisk (krom barevných eco krabic). V případě Eco a Eco bílých poštovních krabic jde o jednobarevný, černý potisk. V CMYK tiskneme na plnobarevné poštovní krabice a produktové boxy. Barevné eco poštovní krabice pak využívají metodu UV potisku. V případě, že si chcete objednat větší množství krabic najednou, Vám můžeme nabídnout i další tiskařské techniky. Pro Eco a Eco bílé krabice je možný flexotisk a pro plnobarevné a barevné eco krabice nabízíme ofset. Pokud chcete vědět, jestli je množství Vámi objednaných krabic dostatečné pro flexotisk či ofset, tak nám prosím napište.

Jaký papír používáte při výrobě krabic?

Poštovní a klopové krabice jsou vyrobeny z vlnité lepenky (třívrstvé nebo pětivrstvé).

Klasické produktové boxy (skládací) jsou vyrobeny z vysoce kvalitního papíru Chromocard a dvoudílné krabice (s víkem) jsou vyrobeny z papíru Arktika.

Jaký papír používáte při výrobě klopových krabic?

V případě klopových krabic používáme třívrstvou nebo pětivrstvou přírodní vlnitou lepenku.

U velikostí K90 a K105 používáme lepenku s B vlnou (přibližně 3 mm) a gramáží 450 g/m2.

U velikostí K130, K150, K180 a K200 používáme kardon s BE vlnou (3 mm + 2 mm) a gramáží 660 g/m2.

 

Jaký karton používáte pro výrobu poštovních krabic?

V případě poštovních krabic používáme třívrstvou vlnitou lepenku – přírodní nebo na jedné straně bělenou. 

Pro velikosti F23, F33, F44, F45, F52, F59, F62, F71, F79, F93 a veškeré nestandardní velikosti menší než F93 používáme karton s E vlnou (přibližně 2 mm) a gramáží 340 g/m2. Pro krabice velikosti F112 používáme karton s B vlnou (přibližně 3 mm) a gramáží 450 g/m2.

Na vyžádání je možné připravit krabice v nestandardních velikostech a vyrobené z kartonu s E nebo B vlnou.

Plnobarevné boxy mají navíc podkladovou  vrstvu, na kterou tiskneme. Pro tyto účely používáme vysoce kvalitní karton GD2 s gramáží 210 g/m2.

U plnobarevné varianty nabízíme fóliovou vrstvu navíc – matnou či lesklou.

Jaký papír používáte při výrobě produktových boxů?

Klasické produktové boxy jsou vyrobeny z vysoce kvalitního kartonu Chromocard, jehož přední část má trojitou povrchovou úpravu a gramáž 300 g/m2.

U dvoudílných krabic používáme vysoce kvalitní karton Artktika s dvojitou povrchovou úpravou, dno s jednovrstvou úpravou a gramáží 300 g/m2.

Kartony, které používáme pro výrobu produktových boxů mají FSC a ISEGA certifikaci a doporučujeme je i pro přímý kontakt s potravinami.

Co je to klopová krabice?

Klopové krabice jsou obalem z vlnité lepenky, jehož dno a víko tvoří charakteristické klopy, které lze uzamknout nebo zajistit pomocí lepicí pásky. Jsou to právě klopové krabice, které bývají nejčastěji označovány jako „kartonové krabice“.

Nejdůležitější vlastností klopových krabic je jejich snadné sestavení díky tomu, že jejich dvě boční stěny jsou během výrobního procesu slepeny k sobě. Tento typ obalu je dodáván nesestavený, aby zabíral méně prostoru.

Klopové krabice se nejčastěji používají jako sekundární obaly nebo při přepravě velkých předmětů (např. domácích spotřebičů).

Typ námi nabízených klopových krabic firmou je FEFCO 201.

Co je to produktový box?

Produktové boxy jsou krabice malé velikosti, vyrobené z elegantní lepenky Chromocard nebo Arktika. Jsou navrženy tak, aby překvapily vaše zákazníky nádherným vzhledem na regálech obchodů. Výrobky byly vytvořeny jako primární balení pro šperky, doplňky, kosmetiku nebo parfémy. Jsou k dispozici ve dvou základních texturách – bílá a přírodní kraft.

Co je to poštovní krabice?

Poštovní krabice je obal vyrobený z lepenky a určený ke skladování a zasílání Vašich produktů. Díky zajišťovacím klopám a křidélkům je snadné je sestavit a není k tomu potřeba lepicí pásky. Díky dvojitým bočním stěnám jsou pevnější a odolnější během přepravy než jiné druhy lepenkových obalů. Tímto způsobem je lze použít opakovaně.

Typ námi nabízených poštovních krabic je FEFCO 427.

Mohu vaše krabice použít pro zasílání potravin a jídla?

Ano, podle předpisů EU jsou obaly vyrobené z vlnité lepenky a papíru vhodné pro přímé i nepřímé balení potravin. Přejete-li si balit potraviny nebo hotová jídla přímo do krabic z vlnité lepenky, doporučujeme použít pergamenový papír navíc.

Produktové boxy bez vnitřního potisku se doporučují pro přímý kontakt s potravinami. Kartony Chromocard a Arktika, ze kterých jsou vyrobeny, mají certifikaci ISEGA.

Choose other country
V nabídce Pro nepodporujeme váš jazyk.
Budete přesměrováni na anglickou verzi stránky.
Co je to Packhelp Pro?
  • Velkoobchodní slevy na balení
  • Poradenství expertů v oblasti balení
  • Materiály na míru a metody potisku