Jaký je minimální počet krabic pro jednu objednávku?

Minimum je 30 kusů na každou objednávku.

V jakých velikostech nabízíte krabice bez potisku?

Krabice bez potisku jsou dostupné ve všech standardních velikostech, v nichž nabízíme poštovní a klopové krabice.

Můžu si objednat Barevnou Eco krabici ve variantě z přírodního kartonu?

Bohužel. Barevné eco krabice jsou tištěné pouze na bělený karton. V budoucnu ale plánujeme možnost potisku na přírodní karton zavést.

Jaký je rozdíl mezi plnobarevnou a barevnou eco krabicí?

Hlavním rozdílem je technika tisku (UV tisk v barevných eco poštovních krabicích). U barevných eco poštovních krabic je potisk vyveden přímo na bělený karton. V případě plnobarevných poštovních krabic je tisk vyveden na další vrstvě kartonu (karton GD2 s gramáží 180/m2), která se pak nalepí na kartnové stěny krabice. Díky této technice jsou stěny plnobarevných krabic silnější a paleta barev je sytější, než je tomu u barevných eco krabic.

Tip: Při výrobě barevných eco krabic může díky použité tiskové technice dojít k tomu, že karton lehce absorbuje barvu. Barvy se tak barvy mohou jevit jako méně syté, než je tomu u plnobarevné verze. Plnobarevná verze navíc umožňuje několik doplňků v podobě matné či lesklé fólie nebo změny barvy vnitřní strany krabice na bílou namísto standardní přírodní. Tyto další možnosti nejsou u barevné eco verze dostupné.

Jaké jsou velikosti a rozměry poštovních krabic?

Námi nabízené poštovní krabice dodáváme ve 12 standardních velikostech. Vnější a vnitřní rozměry, gramáž kartonu a hmotnost každé velikosti najdete na stránce s poštovními krabicemi.

Jaký papír používáte při výrobě krabic?

Poštovní a klopové krabice jsou vyrobeny z vlnité lepenky (třívrstvé nebo pětivrstvé).

Klasické produktové boxy (skládací) jsou vyrobeny z vysoce kvalitního papíru Chromocard a dvoudílné krabice (s víkem) jsou vyrobeny z papíru Arktika.

Jaký karton používáte pro výrobu poštovních krabic?

V případě poštovních krabic používáme třívrstvou vlnitou lepenku – přírodní nebo na jedné straně bělenou. 

Pro velikosti F23, F33, F44, F45, F52, F59, F62, F71, F79, F93 a veškeré nestandardní velikosti menší než F93 používáme karton s E vlnou (přibližně 2 mm) a gramáží 340 g/m2. Pro krabice velikosti F112 používáme karton s B vlnou (přibližně 3 mm) a gramáží 450 g/m2.

Na vyžádání je možné připravit krabice v nestandardních velikostech a vyrobené z kartonu s E nebo B vlnou.

Plnobarevné boxy mají navíc podkladovou  vrstvu, na kterou tiskneme. Pro tyto účely používáme vysoce kvalitní karton GD2 s gramáží 210 g/m2.

U plnobarevné varianty nabízíme fóliovou vrstvu navíc – matnou či lesklou.

Co je to poštovní krabice?

Poštovní krabice je obal vyrobený z lepenky a určený ke skladování a zasílání Vašich produktů. Díky zajišťovacím klopám a křidélkům je snadné je sestavit a není k tomu potřeba lepicí pásky. Díky dvojitým bočním stěnám jsou pevnější a odolnější během přepravy než jiné druhy lepenkových obalů. Tímto způsobem je lze použít opakovaně.

Typ námi nabízených poštovních krabic je FEFCO 427.

Jakou barvu má krabice uvnitř?

Poštovní a klopové krabice:
Tyto krabice nabízíme  s výchozím hnědým, přírodním kartonem jako výplní. V případě plnobarevných poštovních krabic nabízíme také bílou výplň jako doplněk.

Produktové boxy:
Výchozí interiér produktových boxů závisí na základní textuře, kterou si vyberete. Nabízíme dvě varianty – bílou a přírodní kraft. Můžete si však taky objednat plnobarevný CMYK tištěný interiér s vaším vlastním vzorem. Pokud si své balení navrhujete v editoru krabic, můžete si také vybrat kvalitní barvu podle svého výběru. Pokud chcete navrhnout něco pokročilejšího než uniformní barvu, pak použijte možnost „dizajn na vnitřní straně“.

Je možné objednat si krabici v jiné velikosti?

Některé typy krabic lze objednat v jiných velikostech, než jsou ty ve standardní nabídce. Pokud potřebujete obal jiných rozměrů, než jsou naše standardní produkty, kontaktujte nás.

Pokud máte zájem o poštovní krabice v rozměrech na míru (typ FEFCO 427 nebo FEFCO 426), je minimální počet objednaných kusů 100. V takovém případě budou do Vaší objednávky připočteny náklady na vytvoření nové výsekové šablony (minimální čístka je 240 €). Je také možné, že na dokončení vaší objednávky budeme potřebovat více času.

Produktové boxy jsou rovněž dostupné v různých velikostech. V tomto případě je minimální výše objednávky 1000 kusů a doba dodání je nastavena individuálně.

Pokud byste rádi obdrželi nabídku na míru, kontaktujte nás prosím.

 

Choose other country
V nabídce Pro nepodporujeme váš jazyk.
Budete přesměrováni na anglickou verzi stránky.
Co je to Packhelp Pro?
  • Velkoobchodní slevy na balení
  • Poradenství expertů v oblasti balení
  • Materiály na míru a metody potisku