It seems you're in
Choose other country

Velkoobchodní balení je důležité – zlepšete svůj branding!

Kate Wright
Kate Wright | min čtení

Odebírejte a buďte informováni

check
Skvělé!
Teď odebíráte!
subscribe-decor

Mnoho podniků si neuvědomuje potenciál velkoobchodního balení jako reklamního nosiče a efektivního prostředku, pomocí kterého můžeme budovat image značky. Velkoobchodní balení je prvním setkáním zákazníka s produkty a službami Vaší společnosti. Stojí za to postarat se o jej vzhled!

Moderní obchodní zákazník vyžaduje vysoce kvalitní služby a upozorňuje na podrobnosti. Aby bylo možné splnit jeho očekávání, stojí za to postarat se o mnoho aspektů týkajících se činnosti firmy. Jedním z faktorů, kterými se zákazníci stále více věnují, je proekologická strategie společnosti. Perfektním řešením, plně v souladu s touto myšlenkou, je používání ve firmě lepenkového velkoobchodního balení.

Kartonové velkoobchodní balení jsou vyráběny v důsledku recyklace a jsou o mnohem přátelštější k přírodnímu prostředí než plasty nebo jiné látky. Jsou takové krabice estetické a vypadají dobře? Samozřejmě!

velkoobchodní balicky e-commerce

Vlastní velkoobchodní balení Vám pomůže zlepšit branding

Můžete si navrhnout elegantní velkoobchodní balení pro Vaše podnikání v online tvůrce nebo promluvit s odborníkem. Navrhování krabice je skvělá zábava - můžete přizpůsobit svým potřebám takové parametry, jako je tvar a rozměry krabice, a také vybrat, jak výrobek dokončit.

Logotyp společnosti by měl být zahrnut do krabice, je také možné tisknout chytlavý reklamní slogan nebo grafický motiv pomocí barevných palet CMYK a PANTONE. Záleží jen na Vás, jaké velkoobchodní balení bude představovat Vaši značku. Możesz wybierać spośród opakowań fasonowych, klapowych. Můžete si vybrat mezi balením, řezanými, dárkovými taškami, fóliemi nebo vytvořit vlastní řešení.

Jaké řešení si zákazníci budou dlouho pamatovat?

Originální vzhled výrobkové krabice pomohl vytvořit obraz mnoha známých značek. Šedá lepenka už dávno není v módě a nyní existují atypické velkoobchodní balení, které vynikají v barvě, tvaru a tištěných površích. Kartonové obaly jsou populární řešení již řadu let, ale jejich forma a role v e-commerce se značně rozvinuly.

Obaly se staly praktickým a estetickým reklamním prostředkem, který může přispět k budování pozitivního obrazu značky a přitahování pozornosti zákazníka. V souladu s touto myšlenkou stojí za to postarat se nejen o vysokou kvalitu výrobku, ale také o jedinečný vzhled jeho obalu, tak vypadá efektivní branding!

Klikněte zde a začněte s návrhem

Decor

Přihlaste se k obdržení trendů v balení a tipů pro elektronický obchod

check
Skvělé!
Teď odebíráte!
Choose other country
Děkujeme, že jste si uložil/a náš e-book!
Zdravíme!

Neodcházejte s prázdnýma rukama.

Máme pro vás E-BOOK ZDARMA, díky kterému naplno rozjedete své dobrodružství s obaly.

Najdete v něm:

– příklady skvělých návrhů na obaly
– designérské tipy
– doporučené produkty


Omlouváme se, ale něco je v nepořádku s Vaší emailovou adresou.